Проїзд для учнів у громадському транспорті Києва буде платним на період літніх канікул

Проїзд для учнів у громадському транспорті Києва буде платним з 1 липня до 31 серпня: скільки коштууватиме та як сплатити
freepik.com

На період літніх канікул проїзд для учнів у громадському транспорті Києва буде платним.

Поділитися:

Проїзд для учнів у громадському транспорті буде платним із 1 липня до 31 серпня. Про це повідомляє КМДА.

Відповідно до рішення Київради, безоплатний проїзд та проїзд із частковою оплатою надається учням закладів загальної середньої освіти Києва лише в період навчального року та період річного оцінювання – із 1 вересня до 1 липня наступного року. 

«Тобто з 1 липня до 31 серпня, фактично на час літніх канікул, як і в більшості українських міст, проїзд для учнів платний. Водночас на електронний учнівський квиток можна придбати проїзний на місяць або на другу половину місяця зі знижкою у 75%», – пояснили у КМДА.

Так, щоб придбати проїзний квиток зі знижкою у 75% через застосунок «Київ Цифровий», необхідно додати учнівський квиток до акаунту, ввівши номер учнівського квитка та пін-код. Після цього потрібно натиснути «Придбати проїзний».

При поповненні через термінал самообслуговування, треба ввести номер учнівського, що розташований під штрих-кодом або вставити картку у картрідер, вибрати необхідний проїзний та натиснути «Поповнити». Для учнівських квитків буде застосований пільговий тариф на проїзні, що діють у межах місяця/другої половини місяця.

Також можна придбати на учнівський одноразові поїздки, але у цьому випадку окремі знижки для учнів не передбачені.

Поповнити учнівський, окрім того, можна у касах КП «Київський метрополітен» («Видубичі 1», «Почайна 1», «Вокзальна»), на сайті та в додатку EasyPay, а також на сайті КП «ГІОЦ».

Також, відповідно до рішення Київради, з 1 липня до 31 серпня за проїзд у міському громадському транспорті на загальних підставах мають сплачувати курсанти вищих військових навчальних закладів Києва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-5 визначних місць Києва, які варто відвідати кожному


Відповідно до розпорядження КМДА № 399 від 05.03.2020 «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху», вартість проїзних квитків у міському пасажирському транспорті для учнів денної форми навчання становить:

  • без обмеження поїздок на місяць – 325 грн;
  • без обмеження поїздок на другу половину місяця – 162,50 грн;
  • проїзний на місяць на 46 поїздок – 72,50 грн;
  • проїзний на місяць на 62 поїздки – 97,50 грн;
  • проїзний на місяць на 92 поїздки – 143,75 грн;
  • проїзний на місяць 124 поїздки – 192,50 грн.

Учнівський квиток можна поповнити також на необхідну кількість одноразових поїздок. Мінімум – на 1 поїздку, максимум за одне поповнення – на 50. У разі придбання одноразових поїздок «учнівська» знижка не діє. Як і для інших категорій пасажирів, діє принцип: чим більше квитків придбано – тим більше знижка. На 50 поїздках можна заощадити 75 грн.

Екологічні рослини, різнотрав'я і терапевтичні парки: як озеленюють Київ і чи перейматимуть ці тенденції інші міста:

Новини по темі