У "Сніданку з 1+1" російський журналіст розповів про ставлення росіян до Євромайдану

У "Сніданку з 1+1" російський журналіст розповів про ставлення росіян до Євромайдану

Російський журналіст телеканалу "Дождь" Дмитро Єловський в гостях "Сніданку з 1+1" розповів про ставлення росіян до Євромайдану.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Російський журналіст телеканалу "Дождь" Дмитро Єловський в гостях "Сніданку з 1+1" розповів про ставлення росіян до Євромайдану.

Росіяни досить агресивно і критично відносяться до останніх подій в Україні. Позитивні відгуки можна почути хіба що від російських зірок. Наприклад Ксенія Собчак, яка приїжджала на Євромайдан, розповіла:

"Я рада що, в українського народу такий рівень самосвідомості. Це говорить про те, що за ці роки демократичних змін, ваша країна пішла значно далі ніж Росія. На щастя для вас".

В той час, як пересічні росіяни, в більшій мірі переконані, що громадські протести ведуть нас до розвалу країни. Чому так негативно налаштовані наші сусіди, і чи дійсно вони так думають, як нам розповідають, поділився своїм баченням російський журналіст.

Дмитро Єловський один із небагатьох працівників російських ЗМІ, який підтримує Євромайдан, і навіть вважає його невід'ємною частиною шляху до становлення демократії суспільства.

"Це дуже важливий процес становлення українського суспільства, і це те, що має відбуватися. Звичайно, хотілося щоб це все протікало виключно в мирному руслі, без насилля, без сутичок, але це важливий процес і ми по-хорошому заздримо українцям. Ви випереджаєте Росію в плані громадянського суспільства, свободи слова, на декілька років точно", - каже він.

На настрій російських громадян, переконаний журналіст, впливає кілька причин.

"Перший фактор, який впливає на свідомість людей, на їх відношення, дійсно трохи викривлена картина, яку передають наші центральні телеканали, в тому числі і різні одіозні ведучі, які, на жаль, мають дуже високий рейтинг. Але є ще й такий фактор, що люди переживають, за те, що тут відбувається. Все таки в нас з Україною дуже тісні стосунки. Майже в кожної сім'ї, є якісь друзі, родичі, або знайомі в Україні. Ще важливо, що в Росії бояться будь яких проявів націоналізму. Тут в Україні вони є, і цього ніхто не приховує, але вони тут направлені в конструктивне русло, що я сам побачив своїми очима, мене це дещо шокувало й здивувало", - розповідає журналіст.

В той же час, Дмитро Єловський переконаний, що вороже ставлення до українських протестів явище тимчасове, і воно швидко минеться, адже насправді росіяни дуже дружно налаштовані до України, наші народи дуже схожі, тож ворожнечі між ними місця не має.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю