Руслан Ханумак візьме провокаційне інтерв’ю у Позитива: чого очікувати від серіалу «Дикі»

В серіалі «Дикі» Руслан Ханумак візьме інтерв’ю у Позитива

22 січня о 22:15 на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра гумористичного серіалу-провокації «Дикі».

Поділитися:

Це кіноальманах, який складається з життєвих замальовок на популярні у суспільстві теми. На телеглядачів очікує понад 100 історій, не пов’язаних між собою.

Дикі

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ліпсінк батл» на телеканалі 1+1: які оновлення чекають на глядачів у другому сезоні шоу

Творцем серіалу стала Студія «Квартал 95», у головних ролях – Руслан Ханумак, Ельдар Кабіров та Дар’я Петрожицька. Окрім того, Руслан Ханумак виступив режисером та одним зі сценаристів «Диких». Серіал знімали три роки і за цей час написали понад 100 історій.

В одній з епізодичних ролей кіноальманаху з’явиться популярний співак Позитив. За сценарієм, він гратиме самого себе, а прийде виконавець на інтерв’ю до провокаційного та епатажного інтерв’юера. Журналіста зіграє Руслан Ханумак, який заради ролі кардинально змінить свій стиль та перетвориться на блондина.

Дикі

За словами Позитива, він особисто проявив ініціативу взяти участь у зйомках «Диких».

«Мені дуже подобається гумор, який присутній у цьому серіалі, акторський склад, режисер. Тому я проявив ініціативу, сказав: запрошуйте, я тільки за. Я думаю, що «Дикі» сподобаються глядачам завдяки сміливій подачі, адже такого матеріалу в Україні по факту немає. Тут є комедійна тематика, а також речі, які трохи виходять за рамки звичного», прокоментував Позитив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ми завжди на боці учасників»: Юрій Горбунов розповів подробиці зйомок «Голосу країни-12»

Позитив впевнений, що роль у «Диких» може відкрити йому дорогу у велике кіно, адже він має професійну акторську освіту. Говорить: любить комедійних персонажів і завжди готовий їх зіграти, а серед популярних акторів йому імпонує гра Джима Керрі.

Дикі

Окрім Позитива, в епізодичних ролях у «Диких» з’являться Михайло Кукуюк, Арам Арзуманян, Ніна Антонова та інші. Над сценарієм працювали автори Студії «Квартал 95» під керівництвом продюсера та режисера Андрія Яковлева. 

У перших серіях серіалу-провокації глядачів очікують історії про те, як лицар прийшов до відьми попросили любовне зілля, як бідній людині без постійного житла вдалося стати мільйонером і як вуличні таланти борються за увагу публіки. Проте, ці історії матимуть доволі непередбачуване закінчення.

Не пропустіть прем’єру серіалу «Дикі» 22 січня о 22:15 на телеканалі 1+1.

Новини по темі