"Ще зовсім трохи, і синочок буде з нами", — Тімур та Інна Мірошниченки знайшли дитину для всиновлення
![Тімур та Інна Мірошниченки написали заяву на всиновлення — у пари буде син — 1+1 Тімур та Інна Мірошниченки написали заяву на всиновлення — у пари буде син — 1+1](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/001/313/281/fb515c329552640e151fa9bc09a35431_665x442.jpg)
Тімур та Інна написали заяву на встиновлення.
Ведучий ЖВЛ та "Сніданку з 1+1" на 1+1 Україна Тімур Мірошниченко та його дружина Інна розпочали процес усиновлення дитини. Пара вже написала заяву на всиновлення. Про це вони повідомили в Instagram:
Поки без подробиць.
Ми написали заяву на усиновлення.
Попереду збір документів для суду та сам суд.
Ще зовсім трохи і синочок буде з нами!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тімур Мірошниченко ексклюзивно в ЖВЛ розповів про нові подробиці усиновлення
Інна Мірошниченко прокоментувала новину в сторіз:
"Сісти в машину і їхати шукати тебе. Знати, що знайду, бо саме про це були всі мої молитви: знайти найкоротший та найлегший шлях до тебе. В кожній медитації, в кожній розмові з Богом".
Нагадаємо, днями пара ошелешила новиною про те, що після отримання офіційного дозволу на всиновлення, в усіх службах їм відповідали, що "дітей немає".