"Сніданок" познайомив з костюмною феєю нашого каналу
!["Сніданок" познайомив з костюмною феєю нашого каналу "Сніданок" познайомив з костюмною феєю нашого каналу](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
18 із 20 років телеканалу вона працює на "плюсах".
Тетяна Сергіївна – костюмна фея каналу "1+1". 18 із 20 років телеканалу вона працює на "плюсах".
Жінка стежить, щоб у ефірі ведучі завжди були в білосніжних сорочках та випрасуваних сукнях. Вона завжди по той бік екрану, але у центрі подій. Перед ефіром вона хвилюється не менше ведучих, особливо, коли ті запізнюються.
"Це було з Соломією. Якось вона ще сиділа в гримерній, а з апаратною вже кричать: "40 секунд до початку ефіру!". Вона побігла, а я помітила, що поділ підірвався. Схопила булавки. Руки трясуться, заколола. В ефірі цього не було помітно", - згадує Тетяна Сергіївна.
Так ретельно оберігає і старий, уже раритетний одяг. Звичайно, все зберегти не вдалося – його розпродавали, але найпам'ятніше врятувала. Наприклад, піджак, у якому 1 січня 1997 року Алла Мазур вийшла в перший ефір "ТСН".
І нехай ефірів уже були тисячі, а стилістів зараз працює з десяток, сі ведучі завжди радяться з нею. Адже вона їм завжди, як мама, яка лише не одягне, але й зробить все, щоб настрій був хороший.
Ближче познайомитися з нашою Тетяною Сергіївною та почути її розповідь про раритетний одяг можна просто зараз у нашому відео онлайн: