Стало відомо ім'я переможниці конкурсу «Міс Україна 2016» (фото)

Стало відомо ім'я переможниці конкурсу Міс Україна 2016

​ Красуня з Дніпра представить Україну в грудні на конкурсі «Міс Світу 2016» у Вашингтоні.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

У п'ятницю, 2 вересня, в стінах київського Жовтневого палацу журі у складі телеведучого Дмитра Комарова, української гімнастки Анни Резатдіновой, телеведучої та журналіста Ольги Внуковій, переможниці «Міс Україна» Влади Литовченко, топ-моделі Аліни Байкової, провідного українського дизайнера Юлії Айсіної і відомого ресторатора Миколи Тищенко обрало найкрасивішу дівчину України, яка стала володаркою титулу«Міс Україна 2016».

Гучний фінал конкурсу «Міс Україна 2016» пройшов за участю українських зірок шоу-бізнесу (JAMALA, Monatik, Alloise, PUR: PUR). Ведучими церемонії були а також Катя Осадча та Юрій Горбунов.

 

Перше #selfie міс України 2016 #конкурскраси #місукраїна2016

Фото опубликовано Katya Osadcha (@kosadcha)

Окрім титулу «Міс Україна 2016», який дістався переможниці українського конкурсу краси, були нагороджені учасниці, які посіли 2-е і 3-е місця. «Міс Україна Інтернешнл 2016» представить нашу країну на конкурсі «Міс Інтернешнл 2016», що проходить під егідою UNICEF в жовтні в Японії, а «Міс Україна Земля 2016» представить країну на конкурсі «Міс Земля 2016», який проводиться під егідою ООН в жовтні в Філіппінах.

Перемога у фіналі конкурсу краси і титул «Міс Україна 2016» дісталася уродженці Дніпра, 18-ти річної учасниці під номером 13, Олександрі Кучеренко.

Раніше Дмитро Комаров розповідав, що під час кожної мандрівки хоче скоріше повернутися в Україну. Причина тому – українські дівчата, яких ведучий вважає найвродливішими у всьому світі.

Щоб оцінити українську красу та продемонструвати її всьому світу, щорічно проводиться конкурс Міс Україна. Пропонуємо вам згадати переможниць конкурсу Міс Україна за 25 років Незалежності.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю