Станіслав Боклан «врятував» дівчину з-під колес автівки

Між двома людьми спалахнули почуття.

Поділитися:

Днями телеканал «1+1» розпочав зйомки нової 4-серійної мелодрами «Артистка», головні ролі в якій виконали Дар`я Легейда, Станіслав Боклан, Олексій Яровенко, Олена Стефанська і Катерина Тишкевич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олександр Попов знайшов нове кохання

У центрі сюжету вихованка дитбудинку Ніка, роль якої зіграла Дар`я Легейда. Дівчина приїхала до Києва для вступу на акторський факультет, але, незважаючи на свій талант, не змогла скласти вступні іспити. У пориві відчаю Ніка кидається під машину, за кермом якої виявляється всіма забутий режисер Ярославський, якого зіграв Станіслав Боклан. Чоловік рятує Ніку, і з часом між двома людьми спалахують почуття. Щасливий Ярославський поспішає познайомити свою майбутню наречену з сином Іваном, навіть не підозрюючи, що обидва вже знайомі і відчувають глибокі почуття одне до одного. Дівчині доведеться зробити вибір між справжнім коханням і почуттям відданості до людини, яка її врятувала.

Цікаво, що раніше режисер картини Семен Горов не працював у жанрі мелодрами, і серіал «Артистка» став для нього першим подібним досвідом. «Сценарій мені сподобався тим, що він драматичний, десь трагедійні моменти переплітаються з гумором і гіркою іронією. І в таких ситуаціях дуже складно балансувати на тонкій межі, але ми намагаємося і сподіваємося, що глядач це оцінить», - прокоментував режисер.

Я вперше знімаю драму. Тут є свої особливості: все повинно бути серйозно, але на майданчику ми постійно жартуємо і намагаємося не зациклюватися на сльозах, хоча в кадрі актори часто плачуть, - зізнався Семен Горов.

Авторо ідеї - Таїсія Бахарєва. Продюсери серіалу - Олена Васільєва, Марина Городецька, Вікторія Забулонська, креативний продюсер - Дар'я Трегубова, виконавчі продюсери - Ірина Тихомирова, Олександр Омелянов, сценаристи - Олександра Смілянська, Галина Рубінштейн. Режисер-постановник - Семен Горов, оператор-постановник - Олексій Степанов, художник-постановник - Олександр Дега.

Виробництвом серіалу займається «Sister's Production» на замовлення телеканалу «1+1».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Несподівані зізнання: Горянський розповів, чому йому близька роль професора-хабарника

Новини по темі