Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Святослав Вакарчук став найавторитетнішим українцем за результатами голосування ТСН

Святослав Вакарчук став найавторитетнішим українцем за результатами голосування ТСН
Соліста гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука визнали найавторитетнішим українцем. Таке звання рок-музикант отримав в результаті голосування на сайті ТСН.

Соліста гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука визнали найавторитетнішим українцем. Таке звання рок-музикант отримав в результаті голосування на сайті ТСН. Організатори запропонували глядачам 1+1 обрати кому найбільше вони довіряють, і хто може розробити план дій для країни. 100 тисяч людей віддали свій голос за Вакарчука.

В своєму інтерв'ю "ТСН.Особливе" Святослав розповів чому він на Майдані не був з першого дня, яку роль відіграє в центрі столиці сьогодні, та які перспективи вбачає в майбутньому.

Святослав розповідає, що спеціально для Майдану, возить з собою в машині сумку з теплим одягом. Але переконує, що ніякого задоволення від перебування на Майдані не отримує, для нього, це вимушена подія.

"Светр, угги, шуба, шапка. Все. У мене не було жодного моменту, коли я змерз. Був момент, коли я замучився, хотів чаю попити, ще щось. Для мене Майдан – вимушена подія. Я не маю великої радості з того, що я змушений о першій ночі, подивившись новини, швиденько вдягатись, бігти в гараж, сідати в машину, їхати".

Вакарчук запевняє, що від самого початку не планував бути агітатором і великим активістом Майдану, але коли дізнався, як в суботу жорстоко розігнали студентів, його погляд на мирну демонстрацію змінився.

"В четвер вийшов на Майдан, без агітації, сказав що для мене європейські цінності. Я не збирався проявляти аж занадто активну позицію і чекав чим усе закінчиться. Коли у суботу розігнали студентів у мене пішли сльози на очах коли я це дивився, це був момент", - каже музикант.

Тим часом пісні "Океану Ельзи" стали справжнім гімном Євромайдану. Вони звучать звідусіль, люди підхоплюють їх вже з перших нот. І саме під них мітингувальники вишиковуються у живий ланцюг, щоб протидіяти бійцям Беркуту. 

"Я вчора пожартував: якщо б це була комерційна історія, то я би вже став мільйонером. Зрозуміло що мені в голову ніколи не приходять речі про таке думати. При чому тут права. Пісні в такому випадку належать всім. Раз людям треба нехай користується на здоров'я".

Однак сам на сцену співак поки що не виходи, каже, що готує сюрприз для своїх прихильників.

"У нас є одна ідея, але я промовчу про неї. Можливо за пару днів ми її озвучимо, подивимось як я заінтригую, є одна ідея пов'язана з музичним проявом на Майдані", - на кінець відкриває таємницю він.

2013-12-12