Тенісистка Еліна Світоліна вийшла до чвертьфіналу Олімпіади у Токіо
![Еліна Світоліна пройшла до чвертьфіналу Олімпіади-2020 Еліна Світоліна пройшла до чвертьфіналу Олімпіади-2020](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/683/947/7083d6d0b0e5b39309d5b7d8b727b428_665x442.jpg)
Перша ракетка України, тенісистка Еліна Світоліна вийшла до чвертьфіналу Олімпіади-2020 у Японії.
Перша ракетка України та шостий номер світового рейтингу з тенісу за версією WTA Еліна Світоліна проходить до чвертьфіналу Літніх олімпійських ігор у Токіо. Вольову перемогу вона здобула у дуже складному та тривалому матчі проти тенісистки Марії Саккарі з Греції. Еліна перемогла у третьому кваліфікаційному раунді з рахунком 5:6, 6:3, 6:4 та вийшла до 1/4 Олімпіади-2020.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще одна «бронза»: скарбничку української збірної на Олімпіаді-2020 поповнили стрільці Олена Костевич та Олег Омельчук
Нагадаємо, 16 липня Еліна Світоліна вийшла заміж за французького тенісиста Гаеля Монфіса. Весілля пара зіграла у Швейцарії. Еліна та Гаель зустрічалися з 2019 року, а у квітні цього року оголосили про заручини.
Фото: Instagramelisvitolina