Тімур Мірошниченко та Нікіта Добринін відвідали учнів «Шкіл Супергероїв» при лікарнях

Тімур Мірошниченко та Нікіта Добринін завітали до учнів «Школи Супергероїв»

6 грудня телеведучі стали помічниками Святого Миколая, особисто завітавши в освітні центри «Школи Супергероїв» та вручивши подарунки від Фундації Олени Зеленської.

Поділитися:

Спершу ведучий "1+1 Україна", ментор проєкту «Здійсни мрію» Тімур Мірошниченко відвідав лікарню «Охматдит», де діє один з осередків державної установи «Школи Супергероїв», яка забезпечує безперервну початкову та середню освіту для малюків, які перебувають у медичних закладах. Він завітав до бібліотеки супергероїв, аби особисто зустрітися із сонячною дівчинкою Оленою, поспілкуватися та помалювати з нею. До того ж Тімур побував на кількох тематичних уроках, зокрема на заняттях наймолодших — 5-річних Нікіти та Ангеліни. 

«Завжди на Миколая я намагаюся зробити щось приємне і корисне для дітей. Цього року ми з колегами та благодійним проєктом 1+1 media “Здійсни мрію” поїхали в "Школу Супергероїв" та привітали дітей, які там навчаються, проходячи лікування в "Охматдит"»,  — прокоментував Тімур Мірошниченко, ведучий "1+1 Україна". 

Разом з Тімуром Мірошниченком у лікарню завітали й український гімнаст, олімпійський чемпіон Олег Верняєв, а також представники Всеукраїнсього Руху «Єдині», які своєю чергою передали малечі тематичні подарунки: 

«”Школа Супергероїв” — це надважлива ініціатива. Перебуваючи на лікуванні, реабілітації, малеча продовжує своє навчання та здобуває нові знання. Привезли дітворі навчальні набори, розвивальні ігри, книжки та розмальовки. Ми підтримуємо малечу, саме вони в майбутньому будуть будувати сильну державу. Кожен з наших дітей вже і є справжній супергерой. Наше покоління й так живе в найважчі часи, багато людей повернуться з психологічними та фізичними травмами, і не будуть знати як жити далі. Тому потрібно об'єднуватись та допомогати кожному, хто потребує підтримки. Оскільки в єдності — наша сила та міць»,  — зазначив Олег Верняєв, олімпійський чемпіон. 

Засновниця та керівниця Всеукраїнського руху «Єдині» Наталка Федечко додала: 

«Ми дуже хотіли зробити щось світле та корисне до Свята Миколая. Знаємо, що в лікарні “Охматдит” працює “Школа Супергероїв” для діток, які проходять тривале лікування. Учасники наших розмовних клубів зібрали книжки, листівки та розмальовки, а Ірина Озимок — авторка книги “У міста є я” — передала примірники цього дуже цікавого твору. Ми дуже тішимось, що модератори разом з Тімуром Мірошниченком й Олегом Верняєвим привітали цих діток, бо вони дуже потребують особливого тепла і піклування, адже під час повномасштабної війни в країні, мають власну війну з хворобою». 

Згодом естафету добра перейняв ведучий проєкту «Ближче до зірок» на телеканалі ТЕТ Нікіта Добринін. Він вирушив у Боярку, в Київську обласну дитячу лікарню, передавши подарунки від Фундації та телеканалу ПЛЮСПЛЮС. Телеведучий також побував на уроці, долучився до активної гри та поспілкувався з малечею.

«Мене надзвичайно вразила одна дівчинка, яка навчається у 9-му класі. Вона розповіла мені про свої мрії, серед яких — бажання видати книгу про своє життя та започаткувати власний рок-гурт, адже до всього вона ще й  пише пісні. Захоплююсь цими дітьми. Вони, попри життєві обставини, надихають та всі дуже-дуже вірять в нашу Перемогу», — підкреслив Нікіта Добринін, ще один зірковий ментор проєкту «Здійсни мрію». 

Нікіта Добринін

Кореспонденти ТСН побували в кількох осередках, тож проглянути, як все це було можна у спеціальному сюжеті за цим посиланням

Нагадаємо, що ​​«Школа Супергероїв» — це державна установа під патронатом Олени Зеленської, у межах якої організовують і забезпечують надання  послуг у сфері освіти дітям від 3 до 18 років, які перебувають на довгостроковому стаціонарному лікуванні або яким надається реабілітаційна допомога в закладах охорони здоров’я, з метою забезпечення безперервності здобуття відповідної освіти. Нині він реалізований вже в 11 медзакладах країни.

Новини по темі