Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Тіна Кароль розповіла, що дарує друзям на Новий рік

Українська зірка завжди ретельно добирає нетривіальні презенти для близьких людей

Не таємниця, що всі обожнюють отримувати подарунки на Новий рік. Друзі й рідні тренера "Голосу. Діти" Тіни Кароль - не виняток. Щоразу українська зірка намагається вразити близьких людей і ретельно  добирає нетривіальні презенти, пише kp.ua.

"Для мене це ціла проблема! Оскільки я Водолій за гороскопом, та ще й творча особистість, завжди оригінальничаю. Мені обов'язково треба виділитися, щоб потім всі дзвонили і гказали:" Ну, ти даєш! ". Торік всім дарувала мішок цукерок - сантиметрів 40 заввишки! Його собівартість невисока - переважно карамельки. Але ви не уявляєте, який був ефект! Люди до травня їли ці цукерки і згадували мене. Потім ходили до стоматолога - і теж згадували. Цього року найкраще дарувати мішок гречки або цукру (сміється). Дуже знадобиться", - розповіла Кароль у інтерв'ю "Теленеделе".

Також співачка зізналася, що її син завжди пише листа Діду Морозу, однак розуміє: якщо погано поводився, святкового бороданя можна й не дочекатися.

"Веня знає: всі подарунки треба заслужити - добре поводитися, - говорить Кароль. - Не вживати поганих слів. Він розуміє, що несе відповідальність за свої вчинки. А ще - що є дітки, яким взагалі нічим грати. Тому через час ми іграшки збираємо і відносимо до дитсадка або в дитячий будинок", - сказала Тіна.

Нагадаємо, що для новорічного випуску "Теленедели" Кароль знялася у святковій фотосесії разом із сином. Переглянути знімки можна тут. 

2014-12-31
Новини
Новини