Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Тоня Матвієнко приміряла весільню сукню (ФОТО)

Українська співачка відзняла відео на пісню "Тобі"

Українська співачка Тоня Матвієнко відзняла відео на пісню "Тобі", режисером якого став Віктор Придувалов. Зйомки кліпу відбувались у Києві. Загалом режисерська команда разом із головною героїнею освоїли 23 локації.

Сюжет кліпу полягає у тому, що загадкова співачка в образі нареченої опиняється в різних куточках міста. Міста, у якому немає природи та мало людей. Міста, у якому великі будівлі та автошляхи. Героїня своїми чарами хоче розповісти про кохання, що живе в її серці.

Під час зйомок одного з епізодів довелося перекривати частину пішохідного моста. А коли знімали кадр у Михайлівському провулку до знімального майданчика прилетіли голуби, вони настільки гармонійно вписалися в композицію, що також стали героями кліпу.

"У кліпі я казкова наречена, яка відрізняється від світу, в якому вона блукає і поспішає до коханого, - розповідає Тоня Матвієнко. - Вона закохана, тендітна, розгублена, ніжна і налякана. До уваги глядачів: Я і моє рідне місто Київ!" Зауважимо, що роль нареченого дісталася коханому Антоніни, співаку Арсену Мірзояну.

2015-07-30
Більше новин