"Твоя країна": дивіться нові історії!

"Твоя країна": дивіться нові історії!

Дивіться в ефірі 1+1 дві нові надзвичайні історії про українців. Театр тіней Fireflies з Чернігова мав і злети, і падіння. Але шалена енергія та бажання робити щось особливе зробили цих хлопців та дівчат справжніми королями у своєму жанрі.

Поділитися:

Дивіться в ефірі 1+1 дві нові надзвичайні історії про українців. Театр тіней Fireflies з Чернігова мав і злети, і падіння. Але шалена енергія та бажання робити щось особливе зробили цих хлопців та дівчат справжніми королями у своєму жанрі. Це історія про те, як "технарі" за освітою відкрили у собі артистів. "Нашій команді вже майже два роки – можемо з повною впевненістю сказати, що ми за цей час стали сім'єю. Дебют нас як театру тіней відбувся на міжнародному фестивалі студентської творчості "Мы вместе" в м. Брянськ (Росія), де наша постановка завоювала гран-прі. Зрозумівши, що ми даруємо радість глядачеві, вирішили спробувати свої сили на одному з всеукраїнських телешоу талантів…" - починають розповідь про себе артисти.

ЧИТАТИ ПРОДОВЖЕННЯ ІСТОРІЇ 

Олесь та Ірина – молода родина. Вони разом уже 8 років і дуже щасливі. Але були часи, коли життя котилося у прірву – вони обоє побували у в'язниці, Ірина мала серйозні проблеми з наркотиками і кілька разів мало не померла від передозування. "Кардинальна переоцінка цінностей почалася за ґратами. Народилося бажання все виправити і почати з чистого аркуша. З тих пір пройшло у мене 10, а чоловіка 12 років. Після звільнення ми навіть не згадували про минуле життя. Відучилися в універі і отримали вищу освіту – він соціальних технолог, я юрист. Вже близько 10 років співпрацюємо з Департаментов виконання покарань і як волонтери відвідуємо виправні заклади – надихаючи усіх до життя, вільного від зла та злочинів" - розповідає непросту історію Ірина.

ЧИТАТИ ПРОДОВЖЕННЯ ІСТОРІЇ 

Щоб стати героєм проекту "Твоя країна", розкажіть свою історію на сайті tvoyakraina.com.ua.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю