У лютому українці підглядатимуть за чужими побаченнями в реаліті-шоу «Побачення без фільтрів» на ТЕТ

У лютому українці підглядатимуть за чужими побаченнями в реаліті-шоу «Побачення без фільтрів» на ТЕТ

У весняному сезоні телеканалу ТЕТ покажуть прем’єру нового реаліті-шоу «Побачення без фільтрів».

Поділитися:

З 13 лютого о 18:00 у новому сезоні телеканал ТЕТ показуватиме прем’єрне реаліті-шоу «Побачення без фільтрів».

ТЕТ відправить людей в активному пошуку на побачення наосліп, а улюблені експерти Дар’я Астаф’єва, Олексій Дурнєв, Андрій Рибак, Анастасія Зухвала та Валерія Мандзюк їх коментуватимуть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Сценарій до фільму “Сусідка” я писала в чергах на Каннський кінофестиваль”: Ірена Карпа в студії “Сніданку з 1+1” розповіла про роботу над романтичною комедією

«Кохання — це те, що мотивує рухатися, добиватися та ставати краще. В “Побаченнях без фільтрів” ми хочемо показати силу кохання, різноманітність характерів і стосунків та надихнути на романтичні жести. Навіть зараз, під час війни, ми продовжуємо прагнути знайти “своє”, “рідне”. Та поки пошуки продовжуються, ТЕТ підійме настрій, бойовий дух і наділить сміливістю», — розповіла Оксана Петришин, генеральна продюсерка телеканалу ТЕТ.

«Побачення без фільтрів» — найчесніше шоу про те, як побудувати стосунки. Це концентрація гумору та романтики без фільтрів, така, як вона є в реальному житті, а не в казках.

Глядачі зазирнуть у чужі побачення, романтичні, кумедні та екстраординарні, а коміки скажуть вголос те, що зазвичай пари бояться сказати один одному на першому побаченні. Звісно, без нападів розчулення та іспанського сорому не обійтися.  

120 самотніх людей спробували своє щастя на проєкті та сходили на 60 оригінальних побачень. Майже 40 пар продовжили стосунки за кадром. Були як дуже романтичні побачення, так і дуже оригінальні.

Частину проєкту було знято до 24 лютого 2022 року та перервано через війну, втім восени знімання поновилися — аби попри все глядачі змогли усміхнутися, зарядится позитивом і надихнутися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведуча 1+1 Наталя Островська на відпочинку у Карпатах вперше показала своїх батьків

Не пропустіть премʼєру нового реаліті-шоу «Побачення без фільтрів» — з 13 лютого о 18:00 на телеканалі ТЕТ!

Новини по темі