Фестиваль «Весело» - це унікальний проект, який ось уже 11 рік організовує студія «Квартал 95», запрошуючи всіх бажаючих провести травневий тиждень з користю для душі і тіла, а головне - в прекрасній компанії. Зірки українського шоу-бізнесу стають ближче. Їх можна побачити не тільки на сцені, а й пограти з ними в пляжний волейбол, позмагатися в «Брейн-ринг» або потанцювати на дискотеці. А це - унікальна можливість!


З 30 квітня по 7 травня в респектабельному готельному комплексі Hilton на турецькому узбережжі Середземного моря (курорт Даламан) буде проходити вже ХI фестиваль «Весело» - справжній калейдоскоп гумору, музики, спортивних та інтелектуальних активностей для всієї родини.


Учасниками фестивалю в цьому році є всі зірки студії «Квартал 95» на чолі з Володимиром Зеленським, а також групи «Время и стекло», Pianoбой, Ляпіс 98, Монатік. Їх концерти і виступи будуть проходити протягом усього тижня. Крім того, в рамках «Весело» відбудеться моно-спектакль Михайла Єфремова. Спортивні розваги організовує український богатир Василь Вірастюк, танцювальні шоу і майстер-класи проведе Влад Яма, а за інтелектуальні розваги відповідає Олександр Андросов. Саме він щорічно придумує для всіх гостей і учасників захоплюючі квести, змагання в клубі «Що? Де? Коли?» і «Брейн-ринг».


Коментує художній керівник студії «Квартал 95» Володимир Зеленський:

«Ми всі сьогодні живемо в напруженому ритмі - багато роботи, турбот, проблем і повсякденної суєти. Але дуже важливо давати собі перепочинок, вміти зупиниться в цьому довгому марафоні під назвою життя, відпочити і перезавантажитися, щоб рухатися далі, але вже якісніше. І хоча для нас, «кварталівців», цей проект - одночасно і відпочинок, і робота, я дуже люблю фестиваль «Весело». Він заряджає енергією і позитивом».

Кажуть, що ті, хто часто вмирає від сміху, живуть довше інших. У цьому сенсі, фестиваль «Весело» - це і оздоровча і навіть реабілітаційна програма, яка може повернути радість життя самим невиправним трудоголікам. Але головне - це унікальна атмосфера свята, пустотливого веселощів і привітності, за яку «Весело» і цінують його постійні відвідувачі. За 10-річну історію фестивалю вже сформувався певний клуб з його учасників, які з року в рік залишають всі справи і турботи вдома, і відправляються на відпочинок з «Кварталом». Тому що це незабутньо, це яскраво, це «Весело»!