На шоу "Голос. Діти" цього вечора емоції зашкалювали. Під час виступів маленьких співаків Тіна Кароль знову не стримала сліз. А разом з нею, напевно, плакала вся Україна.

Першим сльози зіркового тренера викликав Віктор Папп. 12-річний хлопець з Ужгорода чудово заспівав надскладну оперну композицію "Пам'яті Каррузо". Але зіркові тренери так і не повернулися до нього.

Вже через кілька виступів ще одна дитина змусила Тіну схлипувати. Лізі Дорошенко всього 6 рочків, і для "Голосу" вона обрала саме пісню Кароль "Намалюю тобі зорі". Однак ні Тіна, ні інші тренери знову не повернулися до дівчинки.

Кому ж з малих виконавців повезло більше? Олег Скрипка цієї неділі став рекордсменом з натискання кнопки. Тож до його чоловічої команди потрапили одразу три дівчинки. Спочатку 12-річна Маша Кондратенко заспівала французською хіт Едіт Піаф - і Олег як експерт на "Голосі" з усього французського "зацінив" виконання. Потім він повернувся до маленької Ані Ткач. А після цього також обрав 11-річну Єву Панаріну.

Хоча і без хлопців не обійшлося. Ще одним підопічним Олега став Назар Стінянський. Хлопчик з дзвінким голосом заспівав хіт "Лесной олень". Виявилося, що пісня викликає дуже теплі почуття у тренера, а виконання Назара особливо припало йому до душі.

LOBODA натискала кнопку цього вечора двічі. Спочатку у двобої з Олегом вона отримала до своєї команди Лізу Соболєву. Лізі 14 років, вона з Чернігова. А от тренерів дівчина вразила потужною піснею про Нью-Йорк.

Зате в команду Світлани не пішов Нікіта Кіосе. Хлопець, котрий заради занять музикою переїхав до Києва з Росії, буде штурмувати "Голос" під керівництвом Тіни Кароль.

Тіна посилила свою збірну ще двома співачками. З самого початку вона повернулася на голос запальної Олі Мішагіної. 9-річна Оля співала пісню П. Каас "Mon mec a moi", яку вивчила незадовго до "Голосу".

А потім Тіна вмовила піти в свою команду Валерію Коваленко. Дівчина не тільки гарно співала, а ще й акомпанувала собі на бандурі. За Лєру Тіні довелося поборотися з Олегом Скрипкою.

"Мені подобається те, що Олег україномовний.  Але Тіна Кароль – жінка, з нею все якось зрозуміліше", - пояснила свій вибір Лєра.

Нагадаємо, співаки, до яких не повернулися тренери, мають унікальну можливість заспівати у фіналі "Голос. Діти" та отримати спеціальний приз від каналу 1+1. Заходьте у розділ "Вибір глядачів" та натискайте на зірочки під відео з виступом улюбленого учасника!

Вже з понеділка, 26 листопада, протягом тижня ви можете віддати свій голос за Віктора Паппа, Лізу Дорошенко, Артема Кузнєцова та Катю Ковальчук. Переможцем стане той, за кого проголосують більшість глядачів!