Українські книги для дітей у Швейцарії: Іванна Онуфрійчук та її фонд повідомили радісну новину

Іванна Онуфрійчук та її фонд організували доступ до українських книжок для дітей з України

Днями Іванна оголосила про початок співпраці її фонду з бібліотеками у Швейцарії та повідомила про пошук книжкових партнерів. 

Поділитися:

Влітку 2022 телеведуча Іванна Онуфрійчук оголосила про створення благодійного фонду — “ivAlive”, щоб допомогти українцям у Швейцарії швидше інтегруватися. Основну діяльність фонд зосереджує на розвитку дитячих талантів та освітніх програмах для українських дітей, гуманітарній допомозі переселенцям, підтримці мам, а також популяризації української книги та підтримці української культури у Швейцарії. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Це моя велика давня мрія": ведуча 1+1 Іванна Онуфрійчук відкрила у Швейцарії благодійний фонд

Іванна

Іванна

Днями Іванна оголосила про початок співпраці її фонду з бібліотеками у Швейцарії та повідомила про пошук книжкових партнерів. 

“Це важливий крок. Ми дуже щасливі, що тепер у сімей переселенців буде можливість читати українську літературу. І зробимо все, щоб лише розширювати доступ до книг українською мовою. Адже це важливо - пізнавати й пам’ятати свою спадщину та культуру через книги. Запрошуємо видавництва, книжкові крамниці, авторів та всіх небайдужих до співпраці. Зараз у Швейцарії багато українських діток, які потребують книг українською. Їм потрібна ця можливість. На жаль, доступ до літератури українською мовою у Швейцарії дуже обмежений”, - каже Онуфрійчук.

Новини по темі