Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Ведучі "1+1" влаштували акцію на підтримку журналіста "Спецкору" і "ТСН"

1+1
Журналіста програми "Спецкор" каналу "2+2" та "ТСН" каналу 

Журналіста програми "Спецкор" каналу "2+2" та "ТСН" каналу "1+1" Євгена Агаркова і досі незаконно утримують на території Росії.

Євгена звинувачують в незаконній журналістській діяльності, в Воронежі він висвітлював справу українського офіцера Надії Савченко, яку утримують у місцевому СІЗО.

18 липня співробітники російської міграційної служби затримали Агаркова у готелі, де він зупинився.  Того ж дня відбулося засідання адміністративного суду, згідно з рішенням якого журналіста оштрафували і відправили до міграційного ізолятора в селі Єлизаветівка, що за 160 км від Воронежа. Його повинні депортувати, але російська сторона з невідомих причин затягує процес.

Колеги журналіста закликають небайдужих долучитися до акції на підтримку Агаркова і розповісти друзям і всьому світу, що українського журналіста утримують незаконно. Для цього напишіть чи роздрукуйте плакат з текстом "Свободу Агаркову", сфотографуйтеся з плакатом, і опублікуйте фото в соцмережі з хештегом #FreeAgarkov.

До флешмобу уже долучилася ведучі і журналісти каналу "1+1". 

""

"Звільніть Євгена Агаркова. Росія стрімко перетворюється на КНДР. Зневажаючи міжнародне право та ігноруючи цивілізований світ кремлівські керманичі уже втрачають зв'язок з реальністю!!! Містер Путін, звільніть невинних українців з вашого полону!" - написала Соломія Вітвіцька.

""

Також депортації Агаркова вимагає мандрівник Дмитро Комаров

""

... і ведуча "ТСН. Ранок" Марічка Падалко

Не мовчіть і ви.

2014-07-25
Топ новини
Новини
Новини