Ведучі 1+1 media подарували метрову чарівну паличку журналу Viva

Ведучі 1+1 media відвідали вечірку на честь 15-річчя журналу Viva | 1+1

Глянець відсвяткував 15-ий день народження.

Поділитися:

Днями відбулася гучна вечірка на честь ювілею журналу Viva. Її гостями стали й зірки каналів 1+1 та 2+2: Людмила Барбір («Сніданок з 1+1»), Валентина Хамайко («Сніданок.Вихідний»), Олександр Попов («Сніданок.Вихідний»), Лідія Таран (ТСН), Соломія Вітвіцька (ТСН), Олександра Лобода («Профутбол»), Ігор Циганик («Профутбол»), Валерій Сараула («Загублений світ»), Геннадій Попенко («Загублений світ»), Катерина Нестеренко («ДЖЕДАІ») та Максим Сухенко («Загублений світ»).

Традиційно зірки 1+1 media підготували спеціальну нагороду до дня народження улюбленого журналу Viva! Цього разу нею стала метрова чарівна паличка, прикрашена сузір’ями та з гравіюванням: «Viva від 1+1 media. Нехай здійснюються всі мрії і зірки сяють для вас». Головний редактор Іванна Слабошпицька розчулилася від такого подарунку.

«Я радий бути запрошеним на святкування дня народження найкращого журналу про зірок VIVA! Із зацікавленістю переглядаю журнал і слідкую за їхніми ексклюзивними інтерв’ю, адже – це VIVA, журнал, на який потрібно орієнтуватися.  Впевнений, що у VIVA є ще багато ідей, і за допомогою чарівної палички, яку ми з колегами подарували, вони здійсняться набагато швидше», – привітав глянець ведучий 2+2 Максим Сухенко.

Ведуча Валентина Хамайко поділилась тим, що її найяскравішим спогадом з журналом VIVA стала торішня родинна фотосесія з нею на обкладинці, коли вона була вагітна четвертим малюком – Андрійком. 

«Сьогодні неймовірний день, коли величезна кількість друзів зібрались в одному місці. Хочу побажати VIVA, щоб її завжди оточували ті люди, які з нею зростають, які готові з нею ділитися потаємним і підтримувати, коли це потрібно. Це прекрасно, коли VIVA може об'єднати навколо себе таку велику кількість друзів. Для нас, дорослих, дива відходять на задній план, але проект “Здійсни мрію” з кожним роком доводить, що мріяти потрібно не тільки маленьким, а й дорослим, потрібно озвучувати свої мрії та бажання. Ця паличка як символ того, що незважаючи на те, скільки тобі років, не можна припиняти мріяти, і ці мрії мають бути безмежними. Досягнувши космосу, вони стають більш реальними!

Цією паличкою хочемо сказати: «Мрій, бажай і Всесвіт тебе завжди почує!»  – розповіла про ідею подарунку Валентина Хамайко.

У серпні на обкладинці журналу разом з донькою Василиною з’явилась куратор проекту «Здійсни мрію», ведуча ТСН Лідія Таран.

Ми з командою проекту «Здійсни мрію», як ніхто розуміємо, наскільки важливо аби мрії здійснювались. І цей меседж ми несемо всім друзям. Тому вирішили журналу Viva подарувати величезну чарівну паличку, яка буде надихати їх на здійснення мрій», – розповіла Лідія Таран

Новини по темі