Володимир Зеленський прокоментував конфлікт із Рамзаном Кадировим

Володимир Зеленський прокоментував конфлікт із Рамзаном Кадировим

Художній керівник "Кварталу 95" вибачився перед мусульманами

Поділитися:

Художній керівник "Кварталу 95" Володимир Зеленський прокоментував відео із Рамзаном Кадировим, яке вийшло в одному з останніх ефірів "ЧистоNews". Творці програми іронічних новин змонтували ролик, у якому президент Чечні плаче, начебто через падіння пам'ятника Леніну в Харкові.

Після виходу програми з цим роликом у мережі з'явилася інформація про те, що, кадри, використані режисерами, було знято під час священної молитви.

"Я скажу чесно, від душі: не знав, що це відео якось пов'язане з мусульманською вірою. Тому, якщо це правда, то вибачте мене. Я і наш колектив поважаємо всі релігії, ми би ніколи не сміялися над святими речами, незалежно від прізвищ, будь то пан Кадиров, Путін чи Порошенко. Тож я прошу вибачення, якщо образив мусульманський народ. Ніхто не хотів сказати ніякої гидоти. А гумор…. Ну за що, мені вибачатись? Тоді мені треба перед усім світом вибачатися", - сказав Зеленський.

Нагадаємо, учора відбулися зйомки концерту "Вечірнього Квартал", на який актори не запросили жодного російського виконавця. Усі подробиці читайте тут.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю