Все, що турбує жінок в період очікування дитини: ведуча ТСН Наталя Островська запустила влог про вагітність

Ведуча ТСН Наталя Островська почала влог про вагітність

Вагітна в ТСН: Наталя Островська розвінчує міфи про вагітність у новому Ютуб-проєкті

Поділитися:

Нове життя народжується навіть під час великої війни. За даними Опендатабот - 2022 року в Україні було зареєстровано народження понад 209 тисячі дітей. Хоча це і менше, ніж минулих років - нові українці з’являються на світ. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вагітна ведуча ТСН Наталя Островська допомогла у США зібрати понад 1 мільйон гривень на допомогу українським військовим

Ведуча ТСН на “1+1 марафон” Наталя Островська готується вперше стати мамою. Для того, щоб допомогти іншим майбутнім матусям - вона запустила Ютуб-проєкт “Вагітна у ТСН”, де на власному досвіді та за допомогою лікарів, психологів, дієтологів розбиратиме різні теми, які турбують вагітних. Перший випуск проєкту Наталя присвятила подорожам вагітних, зокрема польотам в літаках, про які існує багато упереджень. 

“Спілкування під час війни - це порятунок одне одного. А спілкування з жінками, які наважились народжувати у непрості часи, ще більше потрібне ніж раніше. Я запускаю влоги про вагітність у війну, спілкуватимусь з лікарями, психологами, дієтологами. Питатиму все, що турбує жінок в період очікування дитини, ділитимусь власними переживаннями. Дуже розраховую на вашу підтримку”, - ділиться Наталя Островська.

Наталя Островська

На сьомому місяці вагітності ведуча полетіла до США, де взяла участь у благодійному вечорі на підтримку України. Там вдалося зібрати загалом понад 1 мільйон гривень на допомогу українським військовим. Готувалась до перельоту Островська з лікарем-акушером Олегом Маланчуком, інтервʼю з яким - у її влозі.

Наталя Островська

Лікар-акушер Наталі Островської Олег Маланчук

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведуча ТСН Наталя Островська розповіла про зміни в роботі під час вагітності та новий аукціон на підтримку ЗСУ

Загалом, лікарі радять перед тривалим польотом пройти консультацію та отримати довідку про термін вагітності, зробити УЗД-знімок. Це обов’язково потрібно показати на стійці реєстрації. Ризики для майбутніх мам та малечі - індивідуальні медичні протипоказання, проблеми з тиском та серцем. Лікар наголошує на дотриманні низки рекомендацій:

  1. Не їсти продукти, що викликають метеоризм.
  2. Не вживати кофеїн, міцний чай.
  3. Обирати вільний, комфортний одяг і відкрите взуття.
  4. Взяти з собою компресійні панчохи.
  5. Виконувати індивідуальні рекомендації лікаря.

 

Новини по темі