Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Який екзотичний делікатес не по зубах навіть ведучому "Світу навиворіт"?

1+1
За всю історію програми був лише один випадок, коли Дмитро Комаров не зміг з'їсти екзотичну "смакоту".

Дмитро Комаров зізнався, що ковтати павуків – найпростіше в його роботі. А за всю історію програми був лише один випадок, коли він не з'їсти екзотичний "смаколик". Про це Дмитро розповів у ексклюзивному інтерв'ю журналу "Viva!". 
 
"Часто глядачі та журналісти-колеги запитують, як я змушую себе з'їсти чергову екзотику. Я відповідаю: "З'їсти павука – найпростіше в моїй роботі". Якщо це готують і їдять люди, і вони не помирають після цього, то чому я не можу? Лише одного разу я відчув огиду – не зміг у Камбоджі з'їсти прахок – паштет з протухлої риби, перетертої зі спеціями", - зізнався Дмитро.
 
За словами Комарова, він зовсім не бридливий.
 
"Іноді навіть я їм якогось смаженого черв'яка, мені має бути огидно, а я розумію, що мене це вже не бентежить, не дивує. Доводиться осмикувати себе: "Так, Дімо, зберись, відчуй себе нормальною людиною! Це ж черв'як, а нормальні люди не їдять черв'яків, ти маєш хоч щось відчути!" – сміється ведучий.

Читайте більше: Дмитро Комаров розповів про службові романи та кохану за кордоном

Наступної неділі, 3 травня, на екстремала-мандрівника чекають нові гастрономічні випробування. Не пропустіть новий випуск "Світу навиоріт" об 11:00.

2015-04-23
Топ новини
Новини
Новини