Юрій Горбунов мріє про реванш своїх підопічних у "Лізі сміху"

Юрій Горбунов мріє про реванш своїх підопічних у "Лізі сміху"

Дивіться "Зимовий кубок" 9 січня о 21:15 на "1+1"

Поділитися:

Команду-тріумфатора "Ліги сміху" - названо! Однак інші учасники ще мають шанс відігратися. Так, уже 9 січня на "1+1" відбудеться "Зимовий Кубок" проекту за участю усіх дванадцяти команд сезону.

Для гри у відкритому Кубку також запрошено гумористичні колективи з Грузії, Казахстану, Білорусі, Прибалтики та Ізраїлю.

Темою вечора стане свято Різдва, тож виступи буде збагачено особливим святковим настроєм.

Найяскравіші команди отримають спеціальні призи, а колектив, який стане найкращим, - омріяний "Великий зимовий Кубок".

Весело помститися конкурентам під час завершального етапу "Ліги сміху" дуже розраховує наставник "VIP.Тернопіль" Юрій Горбунов. Команда ведучого "1+1" спинилася за крок до фіналу, тож на минулому ефірі він уперше перебував у статусі звичайного члена жюрі, а не тренера команди-учасниці.

"Із "VIP. Тернопіль" я готовий на будь-які експерименти. Абсолютно в усіх ролях, які ми вигадували, я почувався комфортно. І в образі ковбоя, і в образі гуцула, і в образі просто Юри Горбунова. Це було так класно! І мені дуже шкода, що ми не потрапили до фіналу. Але ми спробуємо у "Зимовому кубку" взяти реванш. Це таке дивне відчуття - не нервуватися за своїх, а просто бути глядачем і насолоджуватися грою", - розповів Юрій Горбунов сайту 1plus1.ua.

Якій команді вдасться здобути "Зимовий кубок", дивіться уже у суботу, 9 січня, о 21:15 на "1+1".

Новини по темі