Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Завідувач дитячого садка покинув проект "Джентльменський набір"

За підсумками тижня залишити Школу джентльменів довелося Олександру Горбачову, 23 роки.

За підсумками тижня залишити Школу джентльменів довелося Олександру Горбачову, 23 роки.

Олександр в сім років став сиротою. Щасливого і безтурботного дитинства хлопець був позбавлений. Зараз Саша працює завідувачем дитячого садка "Танюшка", в селищі Танюшівка Луганській області. Професію Олександр вибрав не випадково. Своїм вихованцям він хоче дати те, чого сам був позбавлений в дитинстві - батьківське тепло і турботу.

Зараз головною людиною в житті Сашка є його наречена Галина. Вона теж педагог. Саме заради коханої Олександр вирішив брати участь у проекті "Джентльменський набір":

Я хочу змінити в собі свою слабину в характері, стати більш дорослим чоловіком, який буде здатний захистити свою родину. Я хочу навчитися досягати тієї мети, яку я поставив перед собою. І не звертати з того шляху, який приведе мене до мети.

Протягом участі в проекті Олександр проявив себе як хороший товариш і гідний учень. Але на вирішальному іспиті Саша не зміг опанувати своїм хвилюванням і провалив атестацію.

Справжній джентльмен повинен володіти лідерськими якостями. У Олександра організаторських здібностей не вистачало. Саме тому сором'язливість і невпевненість заважала хлопцю виконувати завдання ефективніше. Це основна причина його програшу, - говорить Ігор Шевченко, заступник директора з наукових питань Школи джентльменів.

Олександру не вистачало внутрішнього стрижня, чоловічого напору. Безумовно, Школа джентльменів допомогла йому розкритися і стати сильнішим. Однак свій час Олександр вичерпав на проекті, і це було помітно на іспиті. Хоча, як мені здається, він покинув проект переможцем для себе, - говорить Наталя Адаменко, директор Школи джентльменів.

Олександр завжди був сентиментальним. Тому після оголошення результатів, він не стримував свої емоції. Більшість хлопців були засмучені таким рішенням викладачів, і прощання з Олександром можна назвати самим слізним.

Тепер на проекті учасників залишилося шестеро. Перспектива залишання Школи нагнітає атмосферу. Адже в кожного з них є можливість дійти до фіналу. Проте переможець буде один, і він сам вибере приз - гроші (200 тисяч гривень) або перспективне навчання в одному з кращих європейських університетів.

Вже 5 грудня о 20:00 на телеканалі "1+1" ми зможемо дізнатися, як учасники Школи джентльменів реагують на пустощі маленьких дітей і оголене жіноче тіло.

2012-11-28
Новини
Новини