У Києві презентували новий серіал Film.ua «Перші дні»: як пройшов допремʼєрний показ

Перші дні
Новий серіал Film.ua Перші дні: Дивіться фото, як пройшов допремʼєрний показ

Уже 1 листопада «Перші дні» можна буде подивитися на Netflix в Україні та в низці європейських країн.

Поділитися:

Допремʼєрний показ відбувся 25 жовтня в кінотеатрі «Оскар». Першими побачити антологію, що розповідає історії киян, які залишилися у столиці на початку повномасштабного вторгнення, завітали військові, волонтери, медійники й журналісти. Серед гостей показу: Джамала, Мустафа та Масі Найєми, Вячеслав Довженко, Тарас Цимбалюк, Артур і Євгенія Логаї, Антоніна Хижняк,  Дарʼя Петрожицька, Катерина Варченко, Анастасія Цимбалару, Лілія Цвелікова, Григорій Бакланов, Євген Синельников, Соломія Вітвіцька та інші. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Я не можу зрадити свого глядача”: зірка серіалу “Жіночий лікар. Нове життя” Андрій Ісаєнко розповів, як відмовився від зйомок в російському фільмі, де принижували українців

Анастасія Цимбалару, Григорій Баклан

Анастасія Цимбалару, Григорій Баклан

Для українців «Перші дні» — своєрідна можливість відрефлексувати період окупації Київської області. Для іноземців —  відчути війну зсередини, на рівні повсякденності й через сприйняття простих людей.

«”Перші Дні“ побачить майже вся Європа. Серіал покажуть усюди — від Канади до Австралії, від Ісландії до Португалії. І це така відповідальність: з одного боку, не образити, не травмувати українців, які подивляться антологію, з іншого ­— достукатися до сердець і розуму іноземців, які втомлюються від війни у новинах. І, здається, нам це вдається… Принаймні на допрем’єрному показі люди сміялись і плакали, дякували за історії, казали про світло й любов, які вони відчули в кожній серії. А до цього ми показували серіал у різних країнах Європи, і іноземці реагували так само ­— плакали, сміялися, співчували й, головне, ідентифікували себе з героями. Дякуємо нашим акторам та режисерам за це! І дякуємо реальним людям, чиї історії надихнули нас створити цей серіал», — зазначає авторка ідеї та шоуранерка проєкту Анастасія Лодкіна.

Анастасія Лодкіна, Анна Єлісєєва

Анастасія Лодкіна, Анна Єлісєєва

Уже 1 листопада «Перші дні» можна буде подивитися на Netflix в Україні та в низці європейських країн. Загалом серіал виходить більш ніж на 30 ринків, серед яких Франція, Австралія, Польща, Чехія, а також балтійські й балканські держави. У більшості країн він демонструватиметься українською з локальними субтитрами. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Актори серіалу "Жіночий лікар. Нове життя" показали свої світлини у шкільні роки

Джамала

Джамала

Соломія Вітвіцька

Соломія Вітвіцька

Копродюсерами серіалу «Перші дні» стали телеканали Швеції (SVT), Норвегії (NRK) та Фінляндії (YLE), а світовим дистриб’ютором виступає німецька компанія Red Arrow Studios International. Це перший міжнародний проєкт такого масштабу, реалізований під час великої війни. 

Дивіться трейлер:

Новини по темі