Експерти Поверніть мені красу цікавим чином допомогли учасниці повірити в себе

Жінку позбавили «заячої губи» та навчили цінувати себе.

Поділитися:

Учора глядачі телеканалу 1+1 побачили шостий випуск третього сезону Поверніть мені красу, учасницями якого є жінки, які зневірилися у собі через серйозні зовнішні вади.

Героїнею нової програми стала Анастасія Данченко з Одеси з комплексом вроджених патологій, які у народі називаються «заячою губою» та «вовчою пащею». Після народження лікарі пропонували батькам жінки відмовитись від доньки, але мама настояла на лікуванні Насті. Так, у маленькому віці дівчинка пережила шість операцій, після яких її обличчя було уражене шрамами. Через зовнішню ваду все дитинство Настя провела у лікарнях, у шкільні часи була змушена терпіти жорстокі насмішки однолітків, а пізніше не змогла побудувати щасливі стосунки з чоловіком: коханий відверто сказав, що соромиться її зовнішності та зізнався, що її не зможе прийняти його родина. Після травматичних стосунків Настя вирішила переїхати до Одеси, де спробувала почати життя з початку та побудувати кар’єру мерчендайзера. Проте на роботі деякі підлеглі не сприйняли жінку як керівника та навіть звільнялись, дізнавшись про її підвищення. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як позбутися «мімічних ворогів»: 3 простих вправи від зморшок

Окрім цього, Анастасія зізналась психологу проекту Олені Любченко, що після переїзду у неї були ще одні стосунки з чоловіком, з яким вона пережила домашнє насилля. Обранець регулярно підіймав на Анастасію руку, а після побоїв жінка тижнями не могла вийти на вулицю. Незважаючи на це, героїня боялась піти до поліції та терпіла фізичні знущання.

Для того, щоб повернути учасниці впевненість у собі, психолог проекту Олена Любченко запропонувала пройти їй психологічне випробування. У закритій кімнаті дівчину чекав актор, який зіграв роль її обранця. Хлопець обмастив Настю брудом, який символізував знущання, та повторив всі образи в обличчя. Анастасія мала змогу набратись сміливості та відповісти образнику, після чого пішла від нього. Таким чином, жінка знову повірила у себе та зізналась, що більше нікому не дозволить знущатись над собою.

Хірург Ростислав Валіхновський разом з отоларингологом позбавив Анастасію Данченко вроджених дефектів «заячої губи» і «вовчої пащі», а також за допомогою ринопластики повністю відновив форму носу та його дихальні функції. Окрім цього, лікарі виправили асиметрію губ героїні, провівши збільшення їхньої форми і пластику верхньої губи. 

Тим часом, експерт зі здорового життя Анна Буткевич за допомогою правильного харчування допомогла жінці покращити гормональний фон, а також поліпшила емоційний стан героїні, відвідавши з нею парк атракціонів, зоопарк і заняття з повітряної гімнастики. Дизайнер Андре Тан повністю змінив образ жінки на більш сексуальний та сучасний. Так, у гардеробі Анастасії з’явились яскраві сукні та модні аксесуари. 

Нагадаємо, що у програмі Поверніть мені красу, яка успішно транслювалася на 1+1 два сезони поспіль, жінки отримують шанс не тільки виправити недоліки зовнішності, які роками негативно впливали на їхню долю, але і кардинально змінити своє життя. У цьому їм допомагає професійна «команда порятунку», до складу якої входять пластичний хірург Ростислав Валіхновський, дизайнер Андре Тан, психолог Олена Любченко, а також експерт зі здорового способу життя Анна Буткевич.  Вони не тільки виправляють зовнішні вади героїнь, але і допомагають їм подолати психологічні травми, навчитися любити себе та відчути власну привабливість. Окрім того, особливістю нового сезону стане те, що команда проекту допоможе жінкам досягти цілей та реалізувати життєві плани, які раніше здавались недосяжними через зовнішні вади.

Дивіться Поверніть мені красу щовівторка о 22.00 на телеканалі 1+1.

 

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю