Сьогодні глядачі 1+1 побачили новий випуск проекту Поверніть мені красу. Героїнею стала 42-річна Вікторія Куртушан, яка народилась з невусом - великою пігментованою плямою на обличчі, вкритою волоссям. Крім того, у жінки різний розмір молочних залоз. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерти Поверніть мені красу подарували учасниці «нове обличчя» (до і після)

Ще після народження вона перенесла п’ять невдалих операцій, а у шкільні часи через вроджений дефект однокласники не сприймали та дражнили Вікторію. Постійні насмішки дітей порушили психологічний стан жінки, через що вона закрилася у собі і впродовж багатьох років майже не виходила на вулицю.

Я почуваюся не так, як виглядаю. Я мрію піти на роботу, стати кондитером, але не можу зробити цього через свій дефект, - зізналася Вікторія. 

Команда спасіння вирішила допомогти жінці повернути красу та подолати комплекси. Першим за справу взявся лікар Ростислав ВаліхновськийРостислав Валіхновський . Лікар назначив жінці комплекс обстежень, який допоможе знайти методи видалення великої плями та проведення операції молочних залоз. 

«У Вікторії виявлено темно-коричневу доброякісну пухлину. У випадку Віки навіть після численних лазерних операцій пухлина продовжуватиме рости, тому потрібна пересадка шкіри. Щодо молочних залоз, вони абсолютно здорові, тому потрібно лише зробити їх однаковими за розміром та формою», - стверджує Ростислав.  

Операція жінки пройшла успішно, і до справи взялася психолог Олена Любченко. Психолог допоможе Вікторії позбутися тягарів минулого і навчитися жити заново. Під час розмови учасниця зізналася, що з дитинства пам’ятає, як батько часто пив, кричав та навіть бив її. 

Дитинство відобразилося на ній, її стилі життя та самооцінці. У неї є комплекс, пов’язаний зі стосунками, тому що найголовніший в її житті чоловік сформулював такий образ себе. 

Нині батько Віки хворіє, донька за ним доглядає, хоча він не виконав свій батьківський обов’язок.

«На жаль, тато Віки у важкому стані, і вона не може з’ясувати з ним стосунків. Всі образи, які назбиралися за стільки років, перетворилися у величезну крижану брилу, яку потрібно розтопити», - зауважує Олена Любченко. 

Олена Любченко підготувала для Віки спеціальне завдання - зруйнувати крижану брилу, адже це допоможе їй звільнити серце від давніх образ і пробачити батька. 

Тим часом експерт Анна Буткевич підготувала комплекс завдання для майбутнього перевтіленя Віки. Анна запропонувала Вікторії компекс спортивних навантажень, які допоможуть зменшити вагу і тримати себе у формі. Окрім фізичних вправ, експерт розробила для Віки систему правильного харчування, що не лише сприятиме схудненню, а й зміцнить її організм в період реабілітації. Віка та Анна спекли разом дієтичне печиво і згодом продали його у кав’ярні. Випічка Віки сподобалась гостям, і їй запропонували роботу. 

Наприкінці програми дизайнер Андре Тан навчив учасницю, як правильно одягатися, аби залишатися красивою та стильною. Речі в смужку, стильні джинси, туфлі на підборах та яскраві аксесуари - Віка змінилася на очах! 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерти Поверніть мені красу врятували жінку, що пережила онкологічне захворювання