Гості Право на владу Аваков та Яресько обговорять найбільш актуальні теми цього тижня

Право на владу
Дивись відео
Гості Право на владу Аваков та Яресько обговорять найбільш актуальні теми цього тижня

Темою сьогоднішнього ефіру ток-шоу "Право на владу" стане "Випробування розбратом-2" 

Поділитися:

Темою сьогоднішнього ефіру ток-шоу "Право на владу" стане "Випробування розбратом-2".

Разом з усією країною у прямому ефірі "Права на владу" запрошені до студії гості обговорюватимуть найбільш актуальні теми цього тижня.

Чи зможе коаліція зберегти єдність для прийняття одного з найважливіших нині рішень щодо бюджету на наступний рік? Як розбрат та незгоди у владі можуть вплинути на подальші події в країні? На ці та інші питання у студії ток-шоу спробують відповісти міністри Арсен Аваков та Наталія Яресько.

Зокрема, Голова МВС Арсен Аваков разом з експертами прокоментує найгарячішу тему останніх днів – скандал у Раді Реформ. Міністр також розповість про перші результати впровадження реформи МВС, а також торкнеться теми добровольчих батальйонів.

Друга частина програми буде присвячена обговоренню результатів засідання Верховної Ради щодо бюджету-2016. Голова МінФіну Наталія Яресько в ефірі ток-шоу спробує відповісти на запитання про те, як Україна завершить рік, що минає, та що чекатиме на українців у наступному році?

На ці та інші питання відповідатимуть гості програми, щоб довести, що вони дійсно мають право на владу. Дивіться "Право на владу" щочетверга о 22:00 на телеканалі 1+1.

Свої запитання глядачі також можуть ставити на сайті проекту http://pravonavladu.tsn.ua/

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю