Батько Меган Маркл знайшов собі заміну на весілля

Королівське весілля

Хто поведе до вівтаря наречену принца Гаррі?

Поділитися:

Вчора усі ЗМІ говорили про те, що Томас Маркл не поведе свою доньку Меган до вівтаря. Причиною такого рішення батька нареченої стала серія постановних фото для преси, за які йому чимало заплатили. Батько Меган Маркл стверджує, що погодився на такого роду фотосесію, аби виправити свою репутацію, адже раніше його заскочили за придбанням пива. Такий вчинок батька засмутив Меган, тому він вирішив не йти на весілля доньки, аби уникнути незручностей. Крім того, чоловік нещодавно виписався з лікарні після інфаркту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фільм про принца Гаррі та Меган Маркл активно обговорюють у мережі

Звістку Томаса про те, що його не буде на весіллі доньки, Гаррі та Меган сприйняли серйозно і вирішили розвіяти усі чутки, зробивши офіційну заяву. 

Це надзвичайно особистий і дуже непростий момент для міс Маркл в дні, що передують весіллю. Ми просимо проявити повагу і співчуття до нареченої і містера Маркла"- пишуть у новинах Кенсінгтонського палацу.

Західні джерела також стверджують, що Меган зараз дуже засмучена і просить батька все ж прийти на весілля. Однак Томас стверджує, що до вівтаря вести доньку повинна її мати - Доріа Регланд.

До того як трапилась така неприємна ситуація, Гаррі та Меган обговорювали, хто поведе її до вівтаря. Серед кандидатів були мама нареченої та брат Гаррі принц Вільям. Однак тоді наречені вирішили, що будь-який з двох варіантів буде порушенням традиції. 

Фото: gettyimages.com

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, як принц Гаррі та Меган Маркл проведуть передшлюбну ніч

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю