UA RU

Моя Країна: Як канал 1+1 знімав Україну з висоти пташиного польоту

25 незалежних років
©© Олексій Рєпік з колегами та дронами під час зйомок на Федотовій косі. Фото: facebook.com/alexey.repik.

Автор ідеї «Моя країна» розповів, як створювався проект і за допомогою яких технологій.

Україну з висоти пташиного польоту показали на великому екраніДо ювілею Незалежності України телеканал 1+1 і Перша Приватна Броварня презентували мультимедійний проект «Моя країна. Прекрасна і незалежна».

Протягом десяти місяців 1+1 показував найкрасивіші куточки нашої країни з висоти пташиного польоту. У День Незалежності творча команда 1+1 презентувала міні-фільм «Моя країна. Прекрасна і незалежна», до якого увійшли кадри, які раніше не показували.

Автор ідеї та арт-директор каналу 1+1 Олексій Рєпік розповів «Дусі» секрети створення проекту «Моя країна».

Хочеться підняти бойовий дух людей і показати, яка наша країна красива, багатогранна. Ми хотіли створити не просто цикл коротких роликів, але і розповісти про озвучити маловідомі факти, – каже автор ідеї.

Олексій Рєпік розповів, що для того, щоб показати України з висоти пташиного польоту, група «Моя країна» проводила зйомки за допомогою дронів.

У команди «Моя країна» було кілька невеликих відряджень і чотири основних експедиції: дві в західний регіон (взимку і влітку), східний (Дніпро, Запоріжжя) і південний. Одна така експедиція тривала близько тижня.

Різдво ми провели у Львові. 8 Березня зустрічали в Дніпрі, а на травневі свята їздили по замках Західної України, – каже автор Олексій.

Автори проекту подолали 13 500 км у пошуках дивовижних куточків нашої країни. Знімальна група об’їхала 20 міст, щоб відзняти 4 терабайти відеоматеріалу. 34 млн людей побачили проект по телебаченню.

Героями роликів стали озеро Синевир і середньовічні замки Закарпаття, Буцький каньйон, вітряки в Одеській області та Дніпрогес, заповідник на Федотової косі (Азовське море), святкування Різдва у Львові та Олеський замок.

Нехай людям захочеться глибше пізнати Україну, подорожувати по ній. А якщо говорити про технології, то в таких масштабах на ТБ ще ніхто не використовував дрони, – каже Олексій Рєпік.

Перший сезон «Моєї країни» наближається до завершення, а в планах каналу – робота над новими відеоісторіями про красу українських місць. За словами Олексія Рєпіка, у другому сезоні команда планує задіяти ще один технологічний тренд – панорамну зйомку 360 градусів.

Нагадаємо, що нещодавно 1plus1.ua писав про 12 найвідоміших українців, які власноруч творили історію України.

Анонси

Новости по теме
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю