Ціна втечі

Ціна втечі

сериал
также
Пн-Чт
| 20:30
на канале
сериал

Прем'єра на "1+1 Україна"!

У серіалі розповідається історія сироти Марти, яка більш за все мріє знайти своє щастя, затишок, рідних та головне – кохання. З дитинства Марта жила у прийомних батьків, а про свою біологічну родину нічого не знала. Її єдиною опорою і надією стала вчителька, яку Марта вважала своїм янголом-охоронцем. Коли проти волі Марти прийомні батьки вирішили видати її заміж за некоханого чоловіка, вона зважується на втечу. Цей сміливий крок стає для дівчини можливістю розпочати нове життя. Проте, вона ще не знає, що цей шлях наповнений неочікуваними подіями, труднощами та випробуваннями.

Головну роль у серіалі “Ціна втечі” зіграє молода українська акторка Анна Іванова. В її фільмографії вже є успішний україно-польський проєкт “Я працюю на цвинтарі”. Також глядачі побачать улюблених акторів: зірку серіалів “Катерина” та “Папараці” Валерію Ходос, відомого за роллю у фільмі “Крути 1918” Віталія Салія, Олександра Третяченка, якого знають за серіалом “Моя улюблена Страшко”.

Показать больше
1 сезон
Цена побега. 1 серия

Смотри онлайн сериал Цена побега - 1 серия.

В сериале рассказывается история сироты Марты, которая больше всего мечтает найти свое счастье, уют, родных и главное - любовь. С детства Марта жила у приемных родителей, а о своей биологической семье ничего не знала. Ее единственной опорой и надеждой стала учительница, которую Марта считала своим ангелом-хранителем. Когда против воли Марты приемные родители решили выдать ее замуж за нелюбимого мужчину, она решается на побег. Этот смелый шаг становится для девушки возможностью начать новую жизнь. Однако, она еще не знает, что этот путь наполнен неожиданными событиями, трудностями и испытаниями.

Новости

Новости проекта