Імена всіх учасників «Голос країни 7», які пройшли до прямих ефірів

Голос країни
Імена всіх учасників «Голос країни 7», які пройшли до прямих ефірів
1plus1.ua

Підопічні Потапа, Тіни Кароль, Сергія Бабкіна та Джамали, які пройшли в чвертьфінал вокального шоу.

Поделиться:

У минулому випуску «Голос країни 7» завершився один з найбільш напружених етапів проекту – «нокаути», за результатами якого стали відомі імена всіх учасників, яким пощастило потрапити до прямих ефірів.

За можливість виступати в півфіналі вокального шоу позмагаються:

Олександр Клименко, Katya Chilly, Анастасія Малашкевич і Галина Шкода з команди Тіни Кароль.

Анна Кукса, Яна Бліндер, Наіле Ібраімова і Ольга Богатиренко з команди Джамали.

Роман Руссу, Інгрет Костенко, Владислав Бєлік і Ніні Цнобіладзе з команди Потапа.

Віра Кекелія, Роман Дуда, Марта Адамчук і Єгор Шаранков із команди Сергія Бабкіна.

Нагадаємо, що в минулому випуску «Голос країни 7» учасники команд Джамали і Тіни Кароль виступали на сцені з сольними номерами.

Яскравим виступом на «нокаутах» запам'яталася учасниця команди Тіни Кароль Анастасія Малашкевич, яку конкуренти по команді називають «фірмачкою» академічного співу.

Для виступу на «нокаутах» учасниця обрала пісню Джорджа Майкла «Jesus To A Child», яку заспівала на оперний лад.

Ви чудово знаходите себе в поп-музиці, незважаючи на свій академічний вокал. Я б дуже хотів, щоб ви продовжили участь в проекті, – сказав Потап.

Тіна Кароль також високо оцінила виступ Анастасії Малашкевич і подарувала їй квиток до прямих ефірів проекту.

Головною інтригою епізоду був виступ священика Олександра Клименка з команди Тіни Кароль. Учасник підкорив серця всіх тренерів і глядачів проникливим виконанням пісні гурту «Океан Ельзи» «Мить», а Katya Chilly зворушив до сліз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Священик з команди Тіни Кароль переспівав найвідомішу пісню Sting (відео)

Ви – людина, яка володіє неймовірним голосом, думає на сцені про кожне слово. Це було так проникливо, так щиро, – зазначив Сергій Бабкін.

Тіна Кароль прислухалася до думки глядачів у залі та віддала Олександру Клименку першість. В результаті, учасник потрапив до чвертьфіналу.

Зворушливим виконанням пісні Тіни Кароль «Помню» вразила глядачів учасниця команди Джамали Наіле Ібраімова. Виконавши пісню «Помню», вокалістка зізналася, що думала про свою Батьківщину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 найпопулярніших виступів «Голосу країни 7» на Youtube

Тренер високо оцінила професійний ріст учасниці на проекті і посадила її на перший стілець, в результаті чого вона пройшла до прямих ефірів проекту.

Посунула всіх конкуренток на червоних стільцях і пройшла до прямих ефірів учасниця команди Джамали Анна Кукса з Житомира. Дівчина виконала пісню «Ой, заграли музики» Квітки Цісик в сучасній інтерпретації, чим заслужила захоплення Потапа.

Твій виступ – це цукерочка! У тебе велике майбутнє. Незалежно від рішення Джамали зараз, ти вже можеш пробувати себе у великому шоу-бізнесі, – сказав Потап.

Нагадаємо, що улюблені пісні з «вокальних боїв» можна завантажити з iTunes.

Новости по теме