Олена Луценко вперше побувала у подарованій квартирі

Голос країни

Переможниця Голосу країни-8 вже планує переїзд з Білої Церкви до столиці.

Поделиться:

Днями переможниця восьмого сезону Голосу країни дівчина з народним голосом Олена Луценко вперше побувала в омріяній двокімнатній квартирі у ЖК «Щасливий» в Києві, яку отримала після перемоги у найбільш масштабному вокальному проекті України разом з почесним званням «голосу країни» і 3-місячною ротацією на радіо «Хіт FM».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Катя Осадча показала перший подарунок від молодшого сина на День матері

«Серденько» команди Сергія Бабкіна зізналась, що вже планує переїзд з Білої Церкви до столиці: 

«Найближчим часом я хочу розпочати ремонт у подарованій мені квартирі. Завжди мріяла зробити власний дизайн свого помешкання – інтер’єр буде оформлений у пастельних або чорно-білих тонах, я хочу задіяти максимум три кольори, майже як у відомій українській пісні. Цікаво, що наша хранителька роду баба Надя вже пообіцяла, що на новосілля збере всі наші чотири покоління і першою заспіває за великим сімейним столом», - сказала талановита дівчина.

Окрім цього, Олена розповіла, що розпочала запис власної композиції:

Я давно пишу пісні, але мені завжди не вистачало сміливості показати їх людям. Після перемоги у Голосі країни я повірила у себе і зрозуміла, що наш народ, як і я, любить українські пісні, адже це мелодія нашої душі. Моя перша композиція буде про кохання, а співатиму я рідною мовою.

Зазначимо, що Олена Луценко народилася у співочій сім'ї, в якій  зберіглася давня українська традиція співати з родичами за обіднім столом. Для того, щоб дівчина могла розвивати свій дар співу, її батьки довгий час відмовляли собі в багатьох благах і працювали на кількох роботах.

Нагадаємо, що Олена у фіналі «Голосу країни» вийшла на сцену з українською народною піснею «Ой, у вишневому саду», у другому раунді виконала у дуеті з Сергієм Бабкіним хіт Софії Ротару «Червона рута», а перемогу виборола з піснею зі «сліпих прослуховувань» «Колискова зорі».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сергій та Сніжана Бабкіни одружилися через 10 років після вінчання

Новости по теме