Тіна Кароль похвалилася успіхами сина за кордоном

Голос країни
Тіна Кароль розповіла, як її син живе в Англії
1plus1.ua

Популярна співачка зізналася, які захоплення з'явилися в її сина в Англії.

Поделиться:

Тіна Кароль і Джамала «відправили у нокаут» своїми спокусливими образами (фото)Восени минулого року зірковий тренер «Голосу країни 7» Тіна Кароль зізналася, що всупереч волі її батьків, вона відпустила сина на навчання до Великобританії. В ексклюзивному коментарі tochka.net артистка розповіла про успіхи Веніаміна за кордоном.

Тіна Кароль зізналася, що бачиться з сином часто, та дуже пишається його успіхами. Поп-діва переконує, що в її сина дуже хороші результати в навчанні:

Веня – моя гордість і віддушина. Він робить великі успіхи в навчанні. Нещодавно отримав відзнаку Golden Star за хороші оцінки, – розповіла Тіна Кароль.

Зірковий тренер також розповіла, що ніколи не не думала, що кожна зустріч із сином проходитиме для неї з такими хвилюваннями. Тіна Кароль зізнається, що щоразу, коли бачиться з Венею, то цілує та обіймає сина, наче вперше.

Син Тіни Кароль на вокальному шоу "Голос. Діти 3"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тіна Кароль зробила сину зворушливий подарунок на день народження

Також співачка розповіла, що Веніамін має чимало хобі, а нещодавно серед нових захоплень з'явилося ще й фехтування.

Веня почав займатися фехтуванням – мене дуже вразило це, тому що він сам вибрав хобі. Також серед його захоплень – нестандартне прикладне мистецтво. Веня вже навчився робити динозавра, який може сам рухатися, – розповіла співачка. 

Крім того, Тіна Кароль переконує, що її сину не байдужа й музика – Веніамін вчиться грі на фортепіано та барабанах.

Нагадаємо, що нещодавно Тіна Кароль розповіла, чому відправила сина в Англію.

Новости по теме