Ольга Фреймут розповіла, що подарує дітям на Новий рік

Що інспектор Фреймут подарує дітям на Новий рік
1plus1.ua

Ведуча 1+1 зізналася, які подарунки підготувала для дітей на новорічні свята.

Поделиться:

В ексклюзивному інтерв’ю для порталу Ivona ведуча проекту «Новий інспектор Фреймут. Міста» Ольга Фреймут відверто розповіла про свою родину, роботу та зізналася, що планує подарувати сину Валерію та дочці Златі на Новий рік.

Ольга Фреймут розповіла, що її роблять щасливою прості турботи молодої мами, а хобі – читання книг та катання на лижах – допомагають відпочити від постійних зйомок в телепроектах:

Читати казку, їхати з дочкою в машині, ходити на батьківські збори – прості мамині речі роблять мене щасливою. Я багато читаю і люблю кататись на лижах. Екстремальна робота вимагає розвантажень, – каже ведуча 1+1.

Під час знімань проекту «Новий інспектор Фреймут. Міста» Ольга Фреймут відвідала вісім міст України та дізналась, де живуть найпривітніші люди.

«Місто – це костюм, але суттю його є люди. Тому кожне має характер, звички і навіть колір та запах. Але найусміхненішим і найлагіднішим став Маріуполь. Несподівано, бо місто проживає кожен день, мов останній. Межує з війною і при цьому залишається привітним. Коли на третій день перевірок маріупольці зібралися на площі, я бачила немовлят, стареньких, молоденьких – із квітами і ніжністю до мене. Адже не всі міста зустрічали мене привітно», - ділиться своїми спостереженнями телеведуча.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ольга Фреймут зачарувала святковим українським костюмом XIX сторіччя

Крім того, Ольга Фреймут зізналась, що найбільшими досягненнями 2016 року вважає народження сина та позитивні зміни у містах, які стаються після інспекцій.

Позитивні зміни, які стаються в місті після нашого від’їзду – гроші, виділені на відбудову лікарень, ремонт школи, доріг, нові дитячі майданчики, – це те, що справді радує та надихає, – каже Ольга Фреймут.

Ольга Фреймут, яка нещодавно стала шатенкою, також відкрила секрет, як проведе новорічні свята. Телеведуча зізналась, що подарує дітям подорож у теплі краї, та полетить з ними до сонячного і екзотичного.

Нагадаємо, що нещодавно Ольга Фреймут і батько її дитини вперше разом з'явилися на публіці.

Більше цікавинок про Ольгу Фреймут читайте у відвертому інтерв’ю на порталі Ivona, а програму «Новий інспектор Фреймут. Міста» дивіться щовівторка о 22.00 на 1+1.

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю