Володимир Остапчук викрив махінації з ліками у Івано-Франківській області

Володимир Остапчук проведе інспекцію невеликого містечка Долина.

Поделиться:

Щовівторка в проекті Інспектор. Міста на 1+1 ведучий проводить інспекції в одному з шести міст України, щоб дізнатися, в яких закладах жителі можуть отримати дійсно європейську якість послуг, а де ця якість залишає бажати кращого.

У сьогоднішньому випуску, який вийде в ефір о 22.00, телеглядачі побачать інспекцію невеликого містечка Долина в Івано-Франківській області. Телеведучий поділився своїми враженнями і розповів, чому для перевірки було обране саме це місто:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інспекція Ужгорода: Хто винен у трагедії в пологовому будинку

«Долина може стати українськими Карловим Варами. Там є унікальні соляні шахти і мінеральні води. При правильному підході за кілька років це містечко може стати «туристичною Меккою». Але місцеві жителі не помічають своїх багатств».

Телеведучий покаже переваги перспективного міста, вкаже на недоліки в його благоустрої, а також передасть меру Долини список рекомендацій для поліпшення життя місцевих жителів.

Зйомки в місті Долина стали одними з найскладніших для знімальної групи і перетворилися на справжній детектив. Телеведучому і його команді вдалося виявити схему махінації з простроченими іноземними ліками, які без ліцензії поширювалися жителям міста в центральній лікарні. Люди, причетні до неї, організували стеження за командою проекту, а коли Володимир Остапчук вийшов на слід шахраїв, спробували силою перешкодити діям команди інспектора. Ситуація стала настільки напруженою, що для власної безпеки, ведучому і знімальній групі довелося вночі переїхати до іншого міста.

«Знімальна група вже не відчувала себе в безпеці в Долині. Після інспекції за нами почали стежити. Ми зробили коло по місту, але автомобіль все одно продовжував їздити за нами. Нашому водію вдалося притиснути переслідувача до узбіччя. Але водій відмовився виходити з машини і почав тікати», - згадує Володимир один зі знімальних днів.

Під час інспекції Володимир Остапчук написав заяву в поліцію. Які результати покаже розслідування правоохоронних органів, і як зміниться життя в Долині через місяць, телеглядачі дізнаються вже сьогодні в новому випуску програми.

Нагадаємо, в проекті Інспектор. Міста Володимир Остапчук перевіряє міста по шести критеріями: освіта, медицина, безпека, еліта, харчування та сфера послуг. По кожному з них місто може отримає від 0 до 2 балів. У фінальному випуску сезону телеглядачі дізнаються, яке з перевірених міст виявиться найкомфортнішим для життя.

Новий випуск одного з найрезонансніших проектів на українському телебаченні Інспектор. Міста з Володимиром Остапчуком про Долину Івано-Франківської області дивіться сьогодні о 22.00 на 1+1.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Володимир Остапчук проінспектував студію Сніданку з 1+1

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю