У реаліті «Міняю жінку» покажуть, як перевиховати ревнивого чоловіка

Сьогодні о 22.00 на «1+1» телеглядачі побачать новий випуск «Міняю жінку».

Поделиться:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

У другому випуску проекту «Міняю жінку» на тиждень обміняються дружинами родини з української столиці гумору і розваг Одеси та невеликого провінційного містечка в Запорізькій області під назвою Пологи.

Одесити Вікторія та Євген звикли все робити разом і навіть мають спільне хобі - пара захоплюється їздою на мотоциклі. Подружжя береже своє сімейне вогнище, довіряє один одному та підтримує в складних ситуаціях. Пара виховує сина Микиту.

Вікторія працює дитячим фотографом, а Євген - представник рідкісної для чоловіків професії - майстер манікюру. Проте, на зйомках Вікторії її чоловік - незамінний помічник, який розуміє її з півслова. «Я - майстер спорту з підкидання суконь, а з роздування волосся - тричі чемпіон України», - жартує Євген, описуючи свою роботу асистентом дружини.

Пара зважилася взяти участь у проекті, щоб отримати нові враження, але навіть не уявляла, які наслідки спровокує обмін. За умовами проекту «Міняю жінку», Вікторії доведеться провести тиждень в родині з кардинально протилежними поглядами на життя і стосунки подружжя.

Так, на цей час вона стане господинею будинку медсестри Софії та електрика Юрія, в той час як Софія вирушить до Одеси.

Вдома у жителів Пологів панує зовсім інша атмосфера. Стосунки Софії та Юрія втратили «іскру кохання», а відсутність взаєморозуміння призвели до постійних сварок. Ревнивий і недовірливий чоловік вже не раз піднімав руку на свою кохану, звинувачуючи її у зрадах. Юрій стверджує, що мріє про домашній затишок, проте намагається досягти цього, використовуючи силу. Молода Софія хотіла б повернути колишні почуття, але не може протистояти впертому характеру Юрія. Пара виховує двох дочок - Машу й Аріну.

Чи зможе Вікторія перевиховати «нового» ревнивого чоловіка, навчити його ніжному ставленню до жінок і знайти рецепт порятунку його родини? Чи захоче Софія повертатися до свого чоловіка після тижня, проведеного в турботливій родині одеситів?

Нагадаємо, в новому дванадцятому сезоні реаліті «Міняю жінку» родинам учасників доведеться пройти випробування на міцність, а на телеглядачів чекають відверті інтерв'ю і несподівані зізнання героїв.

Чи врятує обмін родину на межі краху, дивіться у другому випуску реаліті «Міняю жінку» сьогодні о 22.00 на «1+1».

Нагадаємо, триває кастинг на наступні сезони проекту «Міняю жінку». Родини, які прагнуть отримати новий досвід та шанс покращити власні стосунки, можуть заповнити анкету на сайті.

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю