Комаров та Горбунов стали номінантами XXL MEN’S AWARDS

Комаров та Горбунов стали номінантами XXL MEN’S AWARDS

Ведучі 1+1 поборються за перемогу в категорії Обличчя з екрана.

Поделиться:

10 квітня 2018 року стартувало голосування на сайті журналу XXL. Редакція видання вже вдруге виділяє чоловіків, які вирізняються бездоганним смаком до життя, умінням в будь-якій ситуації зробити правильний вибір і заслужити загальне визнання, відзначаючи їхні заслуги і визначаючи переможців у різних номінаціях.

Одразу двоє ведучих 1+1 стали номінантами щорічної чоловічої премії XXL MEN’S AWARDS. Актор і шоумен Юрій Горбунов та найвідоміший мандрівник країни Дмитро Комаров потрапили до категорії «Обличчя з екрана». У цій номінації беруть участь також Влад Яма, Олександр Денисов, Володимир Зеленський, Ігор Ласточкін та Сергій Притула. Юрій Горбунов також заявлений у категорії «Артист».

Голосування на офіційному сайті премії вже відкрито. Перший його етап триватиме до 17 квітня 2018 року, після чого стануть відомі імена трьох фаворитів у кожній категорії. Під час другого етапу (з 17 до 24 квітня) на сайті журналу XXL буде проходити закрите голосування за трьох переможців першого туру. Остаточні результати стануть відомі на церемонії нагородження XXL MEN'S AWARDS 2018, яка відбудеться 24 квітня у столичному Еvent-hall Freedom.

Проголосувати за Юрія Горбунова та Дмитра Комарова можна на сайті. Всі охочі можуть віддати свій голос за свого фаворита лише один раз. Поспішайте підтримати своїх улюблених ведучих 1+1!

Режисер-постановник церемонії нагородження - ведучий #backstage Голосу країни-8 Артем Гагарін.

Церемонія нагородження чоловіків XXL MEN’S AWARDS пройде вже вдруге. Переможцем минулорічного голосування у номінації «Телеведучий» став ведучий 1+1 Юрій Горбунов. Цього року конкурсанти будуть боротися за перемогу у номінаціях «Музикант», «Відкриття», «Обличчя з екрана», «Артист», «Спортсмен», «Ресторатор», «Фотограф».

Новости по теме