«Мова — це живий організм, який вдосконалюється»: група 1+1 media та WAW презентували нове відео в межах «Плюсуй українську»

1+1 media спільно з WAW презентували нове відео, розроблене в межах суспільно важливої ініціативи Плюсуй українську»

1+1 media спільно з WAW презентували нове відео, розроблене в межах суспільно важливої ініціативи «Плюсуй українську». 

Поделиться:

У вівторок, 4 липня, група 1+1 media спільно з WAW: альтернативне медіа презентували нове відео, розроблене в межах суспільно важливої ініціативи «Плюсуй українську». 

У тематичному відео автори розповідають про те, завдяки чому наша мова збагачується та хто її активно видозмінює. До того ж завдяки відеоматеріалу, спрямованому на популяризацію української мови та культури, 1+1 media та WAW вкотре нагадують, що не варто боятися помилок і русизмів під час переходу на українську. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-5 українських слів про літо, які треба знати кожному

«Довгий час в інформаційному та культурному просторі переважала російська мова, але сьогодні ми нарешті обираємо рідну. Під час переходу на українську, звісно, можуть проскакувати русизми — cлова, взяті із російської. Не соромтеся цього…», — зазначається у відео

Також у відеоролику йдеться про те, що слід руйнувати та зневажати усталені стереотипи, які насаджує рф:  

«Україна — багатогранна. Як і в багатьох інших країнах, її мова має безліч діалектів, або ж говірок. Але це не заважає нам розуміти одне одного незалежно від регіону. Те, що українці одне одного не розуміють — клятий стереотип, який давно вже треба було відправити у смітник». 

Тематичне відео доступне до перегляду та поширення на YouTube-каналах: 1+1 media, 1+1, ТСН. А також у соціальних мережах Instagram та Facebook — 1+1 media, WAW, МКІП, та в Telegram-спільноті «Плюсуй українську» за цим посиланням

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скорочення слів: коли не потрібно ставити крапку (пояснює мовознавець Олександр Авраменко)

Нагадаємо, що ключова мета роликів, які публікуються на Digital-майданчиках, транслюються на телебаченні та в кінотеатрах — ввести поняття «інформаційна гігієна» при споживанні контенту серед українців та продемонструвати, як якісно може змінитися життя кожного, якщо почати розмовляти українською чи всіляко покращувати свої знання мови. Відео створюються командою WAW: альтернативне медіа. 

Новости по теме