Соломія Вітвіцька відкриває соціальний мультимедійний проект Переможці

Соломія Вітвіцька відкриває соціальний мультимедійний проект "Переможці"

Проект розповідає історії бійців АТО та волонтерів, які під час воєнних дій на сході України втратили кінцівки, але не втратили сили духу.

Поделиться:

03 лютого о 18:30 у приміщенні Національного музею Т. Шевченка (Київ, бульвар Тараса Шевченка, 12) відбудеться урочиста презентація соціального мультимедійного проекту Переможці.

Велику фотовиставку відвідають герої АТО, спортсмени, волонтери, зірки, громадські лідери, культурні діячі, меценати, дипломати, топ-блогери і журналісти. У програмі – музичні виступи Анастасії Приходько, TARABAROVA, а також Kiev Tango project, колективу "Українські Барви", гурту "Врода" та Ейри.

Соціальний мультимедійний проект Переможці - спільний проект Телевізійної служби новин та журналу VIVA!  за підтримки благодійного фонду "Save Lives Together", клініки доктора Валіхновського, громадської організації "Підмога.інфо".

Проект розповідає історії бійців АТО та волонтерів, які під час воєнних дій на сході України втратили кінцівки, але не втратили сили духу. Його основою стала серія фотографій відомого українського фотографа Олександра Мордерера та арт-директора Тетяни Рубльової, які демонструють, що люди з протезами – це повноцінні члени суспільства, щасливі, красиві, які мають усі можливості жити, працювати, втілювати мрії, одружуватися, здобувати нові перемоги.

У 2016 році фотовиставку буде показано в кількох містах США та Канади. Куратор проекту – Соломія Вітвіцька, ведуча новин ТСН на телеканалі 1+1.

В рамках проекту журнал Viva! презентує спецвипуск із 18 дивовижними історіями героїв. Усі кошти від продажу благодійного номера підуть на розвиток сучасного протезування в Україні.

Партнерами проекту є також телеканал UKRAINE TODAY, "Феєрія Мандрів" та Yakaboo.ua. Автор відеоарту "Переможці" - Віталій Панасюк. У новинах ТСН дивіться цикл вражаючих сюжетів Переможці.  

Фотовиставка  "Переможці" буде відкрита і доступна для всіх охочих з 4 лютого до 21 лютого в Києві, у Національному музеї Т. Шевченка.

Новости по теме