Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Найстильніші образи Потапа на "Голосі країни" (ФОТО)

1+1
Потап став тренером шостого сезону

Улюбленець мільйонів глядачів, успішний продюсер і яскравий шоумен Потап став тренером "Голосу країни-6". Ще під час минулого сезону шанувальники проекту назали Олексія справжньою знахідкою для вокального шоу. Адже популярний артист запекло боровся за найперспективніших учасників, грамотно розкривав їхні таланти і збагачував кожен ефір своїм фірмовим почуттям гумору. Окрім того, Потап тішив прихильників хуліганськими, але водночас серйозними костюмами, які часто доповнював різного кольору метеликами.

"Цей елемент надавав наставникові особливого шарму", - коментувала стиліст "Голосу країни-5".

Яким у новому сезоні постане Потап, дізнаємося зовсім скоро. А просто зараз пропонуємо згадати наяйскравіші образи Олексія у минулому "Голосі країни".

""

Так, команду своєї мрії Потап набирав у вишуканому чорному вбранні, яке "розвеселив" білим метеликом

""

На вокальних боях наставник сяяв у фіолетовому і, як завжди, заряджав позитивом усіх довкола

""

На репетиціях нокаутів тренер постав у звичному для себе стилі - шкіряній реперській куртці та кепці з логотипом одного зі своїх проектів

""

А на зйомках останніх нокаутів знову дивував! Бо з'явився перед камерою у білому піджаку з трафаретом Олександра Пономарьова. Та це не єдиний сюрприз, який чекав на тренерів та глядачів! Ніхто навіть не здогадувавався, що на звороті футболки Потапа зображено ще одного наставника вокального шоу. 

""

Винахідливість і дотепність - одні з багатьох чудових рис продюсера Потапа, за які його обожнює вся країна. Кому цього року пощастить розвернути крісло Олексія, побачимо уже зовсім скоро на телеканалі "1+1".

2015-12-15
Загружается
Топ новости
Новости
Новости