Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх стала чемпіонкою світу зі стрибків у висоту
![Ярослава Магучіх стає чемпіонкою світу зі стрибків у висоту Ярослава Магучіх стає чемпіонкою світу зі стрибків у висоту](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/001/347/559/d53599920cde248630cad1fdeadd3dfa_665x442.jpg)
Українка виборола золото на чемпіонаті в Будапешті.
Українські спортсмени продовжують прославляти свою Батьківщину у спорті. 21-річна Ярослава Магучіх вперше здобула титул чемпіонки світу зі стрибків у висоту. Вона показала блискучий результат у 2,01 метри, випередивши у фіналі австралійок Елінор Паттерсон та Нікола Оліслагерс.
До слова, це не перша спроба Ярослави Магучіх здобути звання чемпіонки світу. У 2019 та у 2022 спортсменка двічі здобувала срібло на змаганнях, опинившись за крок до перемоги. Варто зазначити, що цьогоріч Ярослава не єдина українка у фіналі чемпіонату. Легкоатлетка Ірина Геращенко посіла п'яте місце з результатом 1,94 метра.
Новости по теме
После Олимпийских игр: Жан Беленюк сообщил, что планирует завершить свою спортивную карьеру
Вперше за 10 років: “1+1 Україна” покаже матч-відповідь Ліги конференцій
Ексклюзивно для «Сніданку з 1+1»: чемпіонка світу зі стрибків у висоту Ярослава Магучіх розповіла, як здобувала золото, та про плани на світовий рекорд
Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх стала чемпіонкою світу зі стрибків у висоту