Ведучі 1+1 media модеруватимуть GET Business Festival: подію про головні бізнес-трансформації воєнного часу

Ведучі 1+1 media модеруватимуть GET Business Festival

Юрій Горбунов, Нікіта Добринін, Володимир Рабчун: ведучі 1+1 media модеруватимуть GET Business Festival.

Поделиться:

У середу, 13 грудня, у Києві відбудеться масштабний захід GET Business Festival, який збере понад 100 управлінців з провідних українських компаній. Протягом дня спікери з «Метінвесту», OLX, «Біосфери», Socar, Uklon, Ajax Systems, 1+1 media  та інших великих компаній поділяться стратегіями адаптації бізнесу до нових реалій. Головна тема цьогорічного фестивалю — стратегії перемог.

Фестиваль

Модеруватимуть захід ведучі 1+1 media — Юрій Горбунов, Нікіта Добринін, Володимир Рабчун, Руслан Шаріпов та Ірина Прокофʼєва. Крім цього, керівник Big Brave Events 1+1 media Володимир Завадюк стане модератором панелі «Культурний спротив», а директорка зі стратегічного маркетингу компанії Ольга Захарова доєднається до обговорень в межах панелі «Маркетингові кампанії під час війни».

У 1+1 media розповідають, що підтримувати український бізнес та подібні заходи, де відбуваються важливі обговорення, є одним з напрямів корпоративного волонтерства компанії.

«Український бізнес протягом великої війни проявив неабияку відповідальність та свідомість. Працюючи в умовах тотальної невизначеності, корпоративна соціальна відповідальність та підтримка війська стали важливими завданнями для кожного підприємця. Тому підтримувати і розвивати український бізнес зараз вкрай важливо. Я дякую організаторам події за можливість зібратися усім разом, аби обговорити стратегії перемог. Маємо удосконалюватися та працювати ще потужніше, на Перемогу», — прокоментував Юрій Горбунов, ведучий сцени «Розвиток бізнесу та інвестиції» на GET Business Festival.

Руслан Шаріпов

Нікіта Добринін

Володимир Рябчун

Організатори зазначають, що GET Business Festival — це потужний майданчик для нетворкінгу підприємницької спільноти. Під час фестивалю учасники матимуть можливість знайти нових партнерів для співпраці, а також обмінятися досвідом з колегами по ринку. 

З метою безпеки деталі місця проведення будуть оголошені учасникам GET Business Festival напередодні заходу.

Подробиці та реєстрація: https://get.delo.ua/    

Генеральний партнер — OLX.

Офіційні партнери — «ІнтерХім», YASNO, VBET. 

Фінансовий партнер — Sense Bank.

Головний інформаційний партнер — 1+1 media, медіапартнер — Київстар ТБ.

Телеком-партнер:  Київстар

Організатори — бізнес-медіа холдинг Ekonomika+, онлайн-медіа delo.ua та mmr.ua.

Новости по теме