Перші дні

Перші дні

сериал
также
пн-ср
| 22:30
на канале
сериал

Прем'єра на "1+1 Україна"!

На “1+1 Україна” відбулася телевізійна премʼєра серіалу-антології “Перші дні” виробництва FILM.UA Group. Це 6 художніх мініфільмів, натхненних реальними подіями, що сталися у перші два місяці повномасштабного вторгнення. Серіал став першим українським телепроєктом, диджитал-прем'єра якого на «Netflix» відбулася разом з Україною одночасно ще у 18 країнах Європи: у Польщі, Чехії, Словаччині, Румунії, Угорщині, Молдові, балтійських і балканських країнах.

Кожна серія — окрема історія. Ольга з дітьми вимушена жити в одному домі з двома чоловіками — нинішнім і колишнім; Максима війна застає на роботі, у зоопарку, звідки він не може виїхати; безхатько, що живе в машині, допомагає місцевій ТрО, а хлопчик Єгор заспокоюється тим, що у своїй уяві збиває ракети, як злих пташок; німець Клаус приїжджає до Києва, щоб забрати дівчину, але опиняється серед волонтерів і долучається до їхньої праці, а легенда української естради, прототипом якої став Андрій Данилко, проводить стрими зі своєї столичної квартири — і стає натхненням для мільйонів. 

Показать больше
1 сезон
Первые дни. 1 серия. Семья

"Семья" - мама, папа и двое дочерей вместе переживают первые дни полномасштабной войны в Ирпене. Впоследствии ситуация осложняется не только в городе, но и на личном уровне, ведь к семье присоединяется бывший муж главной героини и по совместительству отец одной из девочек.

Новости

Новости проекта