Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Лідія Таран отримала від Андрія Алферова "Найкращу пропозицію"

1+1
Сьогоднішня гостя "Підпільної імперії" зізнається, що останнім часом використовує кіно, щоб утекти від страшних життєвих реалій.

Сьогоднішня гостя "Підпільної імперії" - поціновувачка французьких фільмів та якісних драматичних серіалів. Але останнім часом Лідія Таран використовує кіно, щоб утекти від страшних життєвих реалій.

"У такий час я просто не можу собі дозволити витратити дві години, щоб сидіти та насолоджуватися повнометражним фільмом, тому частіше за все це якісні серіали на кшталт Newsroom", - розповідає ведуча "ТСН". Проте, коли мова йде про "Найкращу пропозицію" від Джузеппе Торнаторе, відмовити неможливо.

Вергілій Олдман – визнаний спеціаліст із питань мистецтва та керівник аукціонного дому. Використовуючи свій вплив, він проголошує оригінали підробками та викуповує картини на аукціонах за смішні гроші, поповнюючи власну колекцію. Черствого відлюдькуватого одинака у виконанні Джеффрі Раша, що ставиться до життя зі здоровою часткою цинізму, здається, ніщо й ніхто не може здивувати або захопити. Навіть у його імені та прізвищі криється натяк на чоловічий варіант старої діви (від англ. virgin oldman – незайманий старий). Молода жінка звертається до Олдмана з проханням допомогти розпродати антикваріат її батьків. Неохоче аукціоніст їде до старого будинку, де на головного героя чекає переоцінка цінностей не тільки в прямому, але й у переносному значенні.

Спеціаліст розгледить у "Найкращій пропозиції" безліч посилань на твори образотворчого мистецтва та класичні фільми: від власних робіт Торнаторе до "Запаморочення" Хічкока та навіть "Основного інстинкту" Пола Верховена. "У кожній підробці є частка справжності", - ніби виправдовує себе вустами головного героя режисер. "Як гарно ви говорите", - може відповісти йому глядач від імені головної героїні.

Фільм знятий у темпі, що ніби ллється, дає змогу не поспішаючи оцінити кожен кадр і захопитися зразковою роботою оператора. Джузеппе Торнаторе має властивість зникати з екранів на досить тривалий час, щоб з'явитися з черговою картиною, яка змушує голосно говорити про себе або тихо захоплюватися побаченим. Перед "Найкращою пропозицією" режисер зробив велику перерву в чотири роки, і під час перегляду фільму стає очевидно: у такій розміреності є багато від характеру самого італійця.

Про фільми, які сформували характер та глядацьку свідомість Лідії Таран, вона розповість Андрію Алферову вже сьогодні опівночі на "1+1".

ДОВІДКА
"Найкраща пропозиція" - психологічний детектив італійського режисера Джузеппе Торнаторе, відомого за фільмами "Новий кінотеатр "Парадізо" та "Малена". Фільм здобув премію Європейської кіноакадемії за найкращу музику. Це й не дивно: її написав Енніо Морріконе. Можна сказати, що режисер шукав акторів для фільму по всьому світові. У головних ролях задіяні австралієць Джеффрі Раш, британець Джим Стерджес, голландка Сільвія Хукс і канадець Дональд Сазерленд.


ТЕКСТ: ДАРІЯ МЕЛАНЬЇНА

Підпільна імперія. Піна днів
Полные эпизоды
2015-01-29
Загружается
Топ новости
Новости
Новости