Пісня мого життя

Пісня мого життя

концерт
также
3 марта
| 21:00
на канале
концерт

Прем'єра на "1+1 Україна"!

3 березня о 21:00 на телеканалі “1+1 Україна” відбудеться прем’єра першого сезону української адаптації найпопулярнішого розважального проєкту Фінляндії “Song Of My Life”, який збирає частку перегляду в понад 40%. Проєкт під назвою Пісня мого життя буде виходити щонеділі о 21:00. За правилами проєкту, зіркові учасники та лідери думок загадують пісні, що асоціюються у них з певним важливим періодом життя, а сучасні українські артисти виконують їх на сцені. Гості та телеглядачі будуть намагатися відгадати, чия історія захована під загаданою піснею. Зірки розкажуть ексклюзивні та зворушливі подробиці свого життя, які ніхто ніколи не чув до цього моменту, поділяться болем, радістю, перемогами та падіннями. А кожен глядач зможе знайти підтримку і пригадати пісню, яка стала саундтреком його власного життя.

Ведучою проєкту стала Катерина Осадча, яка від початку повномасштабного вторгнення займається пошуком зниклих українців. Ведуча поділилась, що вважає своєю доленосною піснею трек Ірини Білик — “Так просто”.

Показать больше
1 сезон
Уникальный проект Песня моей жизни! Участвуйте в розыгрыше на MEGOGO уже сегодня

Смотрите уникальный проект Песня моей жизни на MEGOGO и участвуйте в розыгрыше. Угадывай онлайн, чья неизвестная история спрятана в известных треках.

Новости

Новости проекта