Прем’єра на "1+1 Україна": в ефірі телеканалу стартує популярний історичний блог Акіма Галімова "Реальна історія"

Реальна історія
На 1+1 Україна покажуть історичний проєкт "Реальна історія" з Акімом Галімовим

На телеканалі "1+1 Україна" покажуть історичний проєкт "Реальна історія" Акіма Галімова.

Поделиться:

У День захисника та захисниць України, 1 жовтня, о 23:20 в ефірі телеканалу “1+1 Україна” стартує показ проєкту Реальна історія від продюсера, автора циклів «Таємниці великих українців» та «Україна. Повернення своєї історії» Акіма Галімова. Проєкт має на меті протидіяти російській пропаганді, яка викривляє реальну історію України, розвінчувати міфи та відкривати українцям справжні факти про наше минуле. В серії роликів розкажуть, якою була найперша російсько-українська війна та звідки ж насправді з’явилася ідея “братніх народів”. Глядачі дізнаються про неймовірну історію Кримського ханства та маловідомі факти про заснування Харкова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як росіяни "визволяли братні народи" ще у 15 столітті: "Реальна історія" з Акімом Галімовим

До Дня захисника та захисниць України, а також Дня заснування Української повстанської армії одним з перших покажуть випуск “Феномен УПА” про те, ким були і за що боролися повстанці. У випуску розкажуть про боротьбу воїнів УПА у найтемніші часи, коли ідею української державності з політичних мотивів не могла підтримати жодна країна світу. Через викривлення історичних фактів Росією лише у 2015 році і сама Україна визнала УПА, законом надавши її бійцям статусу борців за незалежність.

“Я радий, що наш проєкт, який регулярно потрапляє в тренди українського YouTube, відтепер виходитиме і на “1+1 Україна”, це розширює аудиторію і дозволяє доносити правдиві факти про нашу історію до більшої кількості людей. Знати реальну історію надважливо, бо однією зі складових російської війни є спотворення правди про минуле, на це витрачаються мільйони. Маємо протидіяти”, — сказав Акім Галімов.

Варто зазначити, із початком повномасштабного вторгнення Акім Галімов разом з Ганною Юрловською, шеф-редакторкою проєкту, створили YouTube-канал “Реальна історія”. За декілька місяців він увійшов у ТОП-5 українських історичних блогів, здобувши прихильність глядачів. Наразі канал має близько 300 тисяч підписників. Кожен епізод створюється у співпраці з професійними істориками і верифікуються ними. Тепер проєкт можна буде побачити на “1+1 Україна” з 1 жовтня о 23:20.

Нагадаємо, Акім Галімов — автор документальних історичних фільмів на “1+1 Україна”. Ще з 2016 року на “1+1” була презентована серія його документальних фільмів «Україна. Повернення своєї історії», які розвінчують російські історичні міфи та маніпуляції. Фільми Акіма Галімова збирають мільйони переглядів. Сумарно цикл документальних фільмів “Україна. Повернення історії” набрав близько 18 млн переглядів у YouTube.

1+1 Україна в Instagram

1+1 Україна в Facebook

Новости по теме