Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

4 поради, як створити ефектний діловий образ

Дизайнер Юлія Айсіна на прикладі Гілларі Клінтон поділиться деякими секретами ділового образу.

Діловий стиль політичних лідерів – це вдало продуманий образ відповідно до психологічних особливостей людини. По діловому  образу Гілларі Клінтон не можна оцінювати, наскільки  модно вона одягається.

Прості поради, як створити гармонійний діловий образ:

1. Основою будь-якого ділового образу є костюм. Колір костюма залежить від мети зустрічі, переговорів. Якщо потрібно продемонструвати впевненість, силу, войовничий настрій, доречно обирати яскраві кольори (наприклад, червоний).

2. Якщо ви збираєтесь на серйозні ділові переговори, варто одягатися стримано, уникати відвертих декольте, щоб співрозмовник не відволікав увагу на окремі елементи вашого образу.

3. Не забувайте доповнювати образ аксесуарами.

4. Приховати недоліки фігури (широкі стегна) допоможуть трапецієподібні піджаки.

Дизайнер зауважує, що Гілларі Клінтон віддає перевагу одноманітним костюмам, що свідчить про її стабільність. Також зазначила, що раніше Гілларі вибирала сукні, демонструючи свою жіночність, але зараз у її гардеробі переважають брючні костюми, які свідчать про силу і активність політика.

Юлія Айсіна зізналася, що стежить за стилем Гіларрі Клінтон, оскільки захоплюється нею не тільки як всесвітньо відомим політиком, але й хороброю діловою жінкою. Дизайнер запевнила, що головний секрет образу будь-якої ділової жінки – блиск в очах і хороший настрій.

2016-10-27
Загружается
Другие новости