Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

5 секретів, як обрати те саме пальто

Яке пальто варто обрати цього сезону.

Холод, дощ чи сніг за вікном – не привід забувати про стильний вигляд. Ви можете створити собі гарний настрій та відлунювати його, обравши ТЕ САМЕ пальто. Ця річ мусить бути теплою і якісною, тоді захочете загорнутися в неї, наче в затишний плед. А завдяки вдалому кольоровому поєднанню та цікавому дизайну зможете яскраво вирізнятися.

Більш детально про запоруки ідеального та модного пальто розповіла український дизайнер Катя Сільченко у Сніданку з 1+1.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 модних трендів осені, які варто спробувати: Поради Андре Тана

СВЯТКОВЕ ПАЛЬТО

Більшість жінок звикли до базових кольорів. Однак варто мати й святкове пальто: воно може бути світлим, поєднувати в собі декілька кольорів або мати якусь декоративну родзинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Який пуховик обрати: 7 модних фасонів

ПАЛЬТО OVERSIZE

«Дуже важлива підказка: чим більшим є одяг, тим стрункішими ми здаємося», – запевняє Катя Сильченко. До того ж пальто oversize досі лишається у тренді та є доволі зручним.

_

«НОВИЙ ЧОРНИЙ»

Дизайнер пропонує відмовитися від нехай і практичного, однак сумного чорного кольору. Натомість радить обирати гарні бордові чи смарагдові пальта.

 

НАТУРАЛЬНА ТКАНИНА

Пальто з якісної, натуральної тканини (наприклад, вовни чи кашеміру) залишиться у вашому гардеробі надовго та краще зігріватиме від холодних вітрів. Щоб перевірити якість тканини, достатньо її інтенсивно потерти – результат скаже сам за себе.

 

ОБ’ЄМНІ РУКАВА

Вони є трендом сезону, додають образу яскравості та не сковують у рухах. До речі,у зимовому пальто довжина рукава має закривати кісточку руки. В осінньому пальто рука може бути більш відкрита.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як обрати ідеальні джинси для різних типів фігури

2017-11-01
Загружается
Топ новости
Новости
Новости