Как выбрать детский карнавальный костюм

Сніданок з 1+1
06:30
Будні

Дизайнер Христина Бобкова рассказала, как правильно создать детский образ на новогодний праздник.

Поделиться:

Ялинкові іграшки власноруч: 3 оригінальні ідеї, як прикрасити ялинкуУкраїнський дизайнер та гість програми «Сніданок з 1+1» Христина Бобкова розповіла, як правильно обирати дитячий карнавальний костюм та як змайструвати його вдома.

ЧОМУ НЕ ТРЕБА БРАТИ КОСТЮМ НА ПРОКАТ

Люблячі батьки завжди хочуть, щоб їхні діти були найгарніші та найоригінальніші на святкуванні Нового року. Тому, вислухавши побажання своїх чад, вони йдуть до кравчинь, аби пошити унікальний новорічний костюм, що одягнеться один раз. І так щороку.

Враховуючи всеосяжне підвищення цін, вартість матеріалів різко зросла, і найекономніший образ обійдеться до 1000грн. Але необхідність і костюм гарний пошити, і зекономити активізує фантазію закрійника на 200%. – зізнається київська кравчиня.

Лишається один варіант – прокат костюму. Стандартна оренда обійдеться у 200-300грн./добу. Ціна може змінюватися в залежності від складності та якості вбрання.

Найпопулярнішими костюмами лишилися: снігурка, сніжинка, принцеса, королева, принц, звірі та пірати. У цьому році повернув колишню популярність костюм півня, оскільки майбутній 2017 буде роком вогняного півня.  – поділилася власниця салону прокату.

Як прикрасити ялинку та оселю до Нового рокуХристина Бобкова не радить брати дитячий костюм на прокат, адже такий одяг зазвичай низької якості і пошитий без смаку. У маленької дитини лише формується відчуття стилю й низькопробні костюми можуть лишити відбиток у майбутньому. Окрім того, невідомо, хто ті косюми раніше носив і чи перуть їх після кожного використання. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як створити новорічну зачіску у стилі Грейс Келлі та Ольги Фреймут.

ЯК ЗРОБИТИ ДИТЯЧИЙ КАРНАВАЛЬНИЙ КОСТЮМ ВДОМА

Дизайнер Христина Бобкова радить змайструвати вбрання для дитини вдома. Це сприятиме і вашому зближенню з малюком, і дасть впевненість у якості матеріалів. Анатолій Анатоліч, який нещодавно зворушив сімейною фотосесією, зізнався, що у дитинстві у нього завжди був костюм зайчика.

Універсальний костюм хлопчика – це білі колготки, біла майка. Обмотавшись дощиком, отримуєш костюм сніжинки, а причепивши шкарпетки до шапки – зайчика. – поділився спогадами Анатолій Анатоліч.

Для виготовлення дитячого костюму своїми руками дизайнер радить використовувати цупкий папір, накрохмалену бавовну, штучне хутро, наповнювачі (вату чи синтепон), аплікації, жабо тощо. Якщо ж ви вмієте вправно шити, обов'язково дослухайтеся побажань вашої дитини. Пам'ятайте, що не вам носити цей костюм, а дитині, і вона повинна абсолютно комфортно себе у ньому почувати.

Яким би не був ваш вибір, вкладіть любов у дитяче вбрання, бо його носитиме найдорожчий скарб, що ми маємо – діти.

Нагадаємо, нещодавно ми ділилися новорічними роликами, які змусять вас повірити у дива.

Новости по теме